یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
16:55:50 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بارش تگرگ در مناطق شمال و شمال شرقی اصفهان پیش بینی شده است
بارش تگرگ در مناطق شمال و شمال شرقی اصفهان پیش بینی شده است
حسن خدابخش در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار به تناوب تا دوشنبه در استان اصفهان است. وی بیان داشت: بر این اساس برای امروز و فردا در اکثر مناطق استان نیمه ابری تا ابری، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و بارش باران، در مناطق […]

حسن خدابخش در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار به تناوب تا دوشنبه در استان اصفهان است.

وی بیان داشت: بر این اساس برای امروز و فردا در اکثر مناطق استان نیمه ابری تا ابری، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و بارش باران، در مناطق غربی و جنوبی و ارتفاعات دیگر مناطق برف و باران پیش بینی می‌شود.

رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان تصریح کرد: بارش تگرگ در برخی مناطق به ویژه در شمال و شمال شرقی استان اصفهان انتظار می‌رود.

وی گفت: دوشنبه در اکثر مناطق گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید در بعدازظهر افزایش ابر پیش بینی می شود.

خدابخش با اشاره به اینکه دمای هوا در اکثر مناطق  تغییر محسوسی نخواهد داشت، گفت: امروز با افزایش ابر گاهی وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران و احتمال رعد و برق در اصفهان مواجهیم.

وی گفت: هوای اصفهان فردا قسمتی ابری، گاهی با افزایش ابر وزش باد نسبتاً شدید و بارش و احتمال رعد و برق پیش بینی شده است.

رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: روز دوشنبه هوای کمی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید احتمال بارش پراکنده در اواخر وقت پیش بینی شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دو کشته بر اثر برخورد کامیون با عابر پیاده و موتورسیکلت

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد