چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
1:22:17 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بارش برف شهرستان‌های اصفهان را سفیدپوش کرد
بارش برف شهرستان‌های اصفهان را سفیدپوش کرد
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه در بیشتر مناطق بارش به صورت برف بوده است، گفت: در حال حاضر  بارش برف در سمیرم ۱۲ سانتی‌متر گزارش شده است.

حجت الله علیعسگریان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به وضعیت هوای استان، اظهار داشت: در حال حاضر هوا ابری است و از امشب شاهد افت شدید و محسوس دما خواهیم بود.

وی افزود: بر این اساس مه صبحگاهی، یخبندان و کاهش دید افقی را برای فردا صبح خواهیم داشت.

کارشناس پیشبینی هواشناسی استان با بیان اینکه شب گذشته بارشهای خوبی در سطح استان، گزارش شده، گفت: مقدار بارش در اصفهان ۲٫۱ میلیمتر، چادگان ۶ میلیمتر، خوانسار ۰٫۴ میلیمتر، داران ۲٫۶ میلیمتر، دهاقان ۳٫۶ میلیمتر، زرینشهر ۶٫۲، سمیرم ۱۰٫۳ میلیمتر، فریدونشهر ۵٫۶ میلیمتر و گلپایگان ۰٫۳ میلیمتر گزارش شده است.

وی ادامه داد: در بیشتر مناطق بارش به صورت برف بوده و در حال حاضر طبق گزارش رسیده در سمیرم ۱۲ سانتیمتر، چادگان ۱۰ سانتیمتر، فریدونشهر ۷ سانتیمتر، داران ۶ سانتیمتر و بویین و میاندشت ۲ سانتیمتر برف روی زمین نشسته است.

علیعسگریان تصریح کرد: از امشب، جو از استان خارج میشود و دوباره روز چهارشنبه یک سامانه بارشزا از غرب وارد استان خواهد شد.

کارشناس پیشبینی هواشناسی استان با اشاره به بیشینه و کمینه دمای شهر اصفهان، اظهار داشت: بیشینه دما ۱۱ درجه سانتیگراد و کمینه دما منفی ۳ درجه است.

وی افزود: سردترین نقطه استان، بویین و میاندشت با منفی ۱۰ درجه و گرمترین نقطه استان خور و بیابانک با ۱۵ درجه سانتیگراد است.

خبر جدید  پیکر عالم جلیل القدر آیت‌الله روضاتی در اصفهان تشییع شد

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد