شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
17:37:50 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایمنی راه های منتهی به مجتمع های خدماتی رفاهی مورد توجه قرار گیرد
ایمنی راه های منتهی به مجتمع های خدماتی رفاهی مورد توجه قرار گیرد
به گزارش خبرنگار مهر، حمیده دهقانی ظهر شنبه، در جلسه آمادگی مجتمع های خدماتی رفاهی که جهت سفرهای نوروز ۹۷ با حضور نماینده دستگاه های مختلف در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه بررسی وضعیت مناسب مجتمع های خدماتی رفاهی نه تنها […]

به گزارش خبرنگار مهر، حمیده دهقانی ظهر شنبه، در جلسه آمادگی مجتمع های خدماتی رفاهی که جهت سفرهای نوروز ۹۷ با حضور نماینده دستگاه های مختلف در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه بررسی وضعیت مناسب مجتمع های خدماتی رفاهی نه تنها در ایام نوروز، بلکه در ایام سال از اهمیت بالایی برخوردار است ، لذا باید رسیدگی به آنها به طور مستمر مورد توجه قرار گیرد تا مجتمع خدماتی رفاهی جذابیت لازم را برای استفاده مسافران داشته باشد.

وی بیان داشت: استان اصفهان به دلیل جایگاهی که در منطقه دارد با حجم بالای مسافران نوروزی روبروست و بایستی در زمینه خدمات رسانی ارزنده در مجتمع های خدماتی رفاهی نمونه باشد.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان افزود: باید کارگروهی با محوریت استانداری و حضور تمامی دستگاه های مرتبط تشکیل شوند تا بازدیدهایی ازمجتمع های خدماتی رفاهی انجام گیرد و مشکلات موجود قبل از آغاز سفرهای نوروزی رفع شود.

وی ادامه داد: تامین سوخت جایگاه ها در مجتمع های خدماتی رفاهی در ایام نوروز با تسهیلات ویژه، امکان ایجاد ایستگاه های امنیت و سلامت در درون مجتمع های خدماتی رفاهی، توجه به مسائل فرهنگی، بهداشتی و نمازخانه ها، و لزوم ساماندهی رستوران های منفرد بین راهی از جمله مواردی است که در این جلسه مورد برسی قرار گرفت.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان نیز در این جلسه گفت: با توجه به اینکه مجتمع ها به عنوان نمادی از اصفهان در ورودی شهر قرار دارند، بایستی در تمام زمینه ها به بهترین نحو به مسافران سرویس دهی کنند.

خبر جدید  حضور شهرداران ۱۵کلانشهر کشور در اصفهان

محمد علی صلواتی بیان داشت: ایمنی راه های منتهی به مجتمع، وضعیت مناسب نمازخانه ها،‌ بهداشت سالن های غذاخوری و سرویس های بهداشتی از مواردی است که بایستی بیش از گذشته مورد توجه مجتمع های خدماتی رفاهی و دستگاه های مختلف نظارتی قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد