جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
12:24:29 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایستگاه تقلیل فشار گاز (CGS) کمشچه و ۱۷ کیلومتر خط انتقال گاز در برخواربه بهره برداری رسید
ایستگاه تقلیل فشار گاز (CGS) کمشچه و ۱۷ کیلومتر خط انتقال گاز در برخواربه بهره برداری رسید
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سیدمصطفی علوی اظهار داشت: ۱۷ کیلومتر خط انتقال گاز ۱۶ اینچی و ایستگاه تقلیل فشار گاز ‘ سی جی اس ‘ ۲۰۰ هزار متری کمشچه با هزینه ای بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان در ناحیه گازرسانی شهرستان برخوار راه اندازی شد. وی افزود: با بهره برداری از این ایستگاه […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سیدمصطفی علوی اظهار داشت: ۱۷ کیلومتر خط انتقال گاز ۱۶ اینچی و ایستگاه تقلیل فشار گاز ‘ سی جی اس ‘ ۲۰۰ هزار متری کمشچه با هزینه ای بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان در ناحیه گازرسانی شهرستان برخوار راه اندازی شد.

وی افزود: با بهره برداری از این ایستگاه ، رینگ خط تغذیه اصفهان بزرگ تقویت و شهرهایی که در مبادی ورودی این خط تغذیه قرار گرفته اند از کیفیت گازرسانی بالاتری برخوردار می شوند.

علوی بیان کرد: یک ساختمان اداری با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان نیز در کنار این ایستگاه برای تکریم ارباب رجوع احداث شده است.

۹۵ درصد از خانوارهای روستایی  استان اصفهان زیر پوشش گاز طبیعی قرار دارند

علوی گفت: در حال حاضر بیش از ۹۹٫۶ درصد از خانوارهای شهری و ۹۵ درصد از خانوارهای روستایی این استان زیر پوشش گاز طبیعی قرار دارند.

بهره برداری از ایستگاه تقلیل فشار کمشچه

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان بیان کرد: از سال ۱۳۴۸ تاکنون در استان اصفهان، بیش از یکهزار و ۱۱۱کیلومترخط انتقال گاز، ۹۳۳ ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت از زنگ، بیش از ۲۶هزار کیلومتر شبکه گازرسانی، یک میلیون و ۸۳۰هزار انشعاب و اشتراک پذیری بیش از یک میلیون و ۷۴۲ هزار مشترک در سطح استان اجرا شده است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اقتدار نیروهای مسلح، پشتوانه مستحکم نظام است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد