سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
9:45:11 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اگر قانون اصلاح نشود استقلال شهرداری ها زیر سوال می رود
اگر قانون اصلاح نشود استقلال شهرداری ها زیر سوال می رود
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی با اشاره به اصلاح قانون شهردای ها بیان داشت: میزبانی سومین جلسه کلانشهرها پس از تهران و مشهد به اصفهان رسید، امید است در این نشست دستاوردهای خوبی در راستای توسعه شهرها کسب کنیم. وی ادامه داد: با برقراری تعامل بین کلانشهرها، می‌توانیم فرصت‌های سرمایه‌گذاری را […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی با اشاره به اصلاح قانون شهردای ها بیان داشت: میزبانی سومین جلسه کلانشهرها پس از تهران و مشهد به اصفهان رسید، امید است در این نشست دستاوردهای خوبی در راستای توسعه شهرها کسب کنیم.

وی ادامه داد: با برقراری تعامل بین کلانشهرها، می‌توانیم فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در همه شهرها فراهم کنیم، همچنین شرایط خوبی برای دریافت فاینانس‌ و تسهیلات بانکی از بانک مرکزی از سوی شهرهای دیگر کشور به غیر از تهران ایجاد می‌شود.

اجلاس شهرداریها

در حال حاضر ۴۰۰ وظیفه بر عهده شهرداریها است

نوروزی گفت: در ماده ۵۵ قانون شهرداری ها مربوط به سال ۱۳۳۴،  ۲۵ وظیفه بر عهده شهرداری هاست، اما نهادها در حال حاضر ۴۰۰ وظیفه را برعهده دارند، بنابراین اگر برای اصلاح قانون در مجلس مداخله نکنیم، استقلال شهرداری‌ها زیر سوال می رود، از این رو پیشنهاد می‌شود این موضوع پیگیری شود.

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه مطالبات شهرداری‌ها از وزارت کشور و نهادهای مختلف باید بررسی شود، گفت: جرایم رانندگی در حال حاضر بر حسب جمعیت استان‌ها تقسیم می‌شود در حالی که ممکن است برخی از شهرها منبع درآمدی حاصل از جرایم رانندگی را نداشته باشند که باید برای آن چاره‌ای اندیشید.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  امام خمینی (ره) تمام زندگی خود را وقف اسلام کرد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد