پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰
15:06:37 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اکران آثار برگزیده جشنواره حسنات در شهرهای مختلف کشور
اکران آثار برگزیده جشنواره حسنات در شهرهای مختلف کشور
گروه فرهنگی- معاون فرهنگی کانون نشر فرهنگ اسلامی حسنات استان اصفهان از اکران آثار برگزیده شش دوره گذشته جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات همزمان با هفته احسان و نیکوکاری در شهر اصفهان و سایر استان‌ها خبر داد. محمدسعید عشاقی، معاون فرهنگی کانون نشر فرهنگ اسلامی حسنات استان اصفهان در گفت‌و‌گو با ایکنا از اصفهان با […]

گروه فرهنگی- معاون فرهنگی کانون نشر فرهنگ اسلامی حسنات استان اصفهان از اکران آثار برگزیده شش دوره گذشته جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات همزمان با هفته احسان و نیکوکاری در شهر اصفهان و سایر استان‌ها خبر داد.

محمدسعید عشاقی، معاون فرهنگی کانون نشر فرهنگ اسلامی حسنات استان اصفهان در گفت‌و‌گو با ایکنا از اصفهان با اشاره به اکران فیلم‌های منتخب شش دوره گذشته جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات همزمان با هفته احسان و نیکوکاری، اظهار کرد: در شهر اصفهان این آثار در هفت منطقه شهرداری و در ۲۱ سالن با همکاری کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان به نمایش درمی‌آید.
وی افزود: شهروندان اصفهانی می‌توانند در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در قالب یک جشن شهری در سالن‌ها، کتابخانه‌ها و خانه‌های خلاقیت حضور یافته و به تماشای فیلم‌های مرتبط با نیازهای شهری بپردازند.از آنجا که شهروندان و مخاطبان جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در هفته احسان و نیکوکاری انتظار رایحه حسناتی را دارند و برگزاری هفتمین دوره جشنواره به اردیبهشت سال آینده موکول شده است، در ۲۵ استان و ۲۸ شهر کشور مروری بر آثار برگزیده دوره‌های گذشته جشنواره حسنات را خواهیم داشت.
وی خاطر نشان کرد: اکران آثار برگزیده در سایر استان‌ها و شهرها همزمان با هفته احسان و نیکوکاری از ۱۱ تا ۱۷ اسفندماه صورت می‌گیرد و روزهای برگزاری آن در مناطق مختلف،  متفاوت است.

انتهای پیام

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برگزاری فيلم حسنات در 25 استان كشور

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد