یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
12:08:06 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه حرکت عمیق فکری تشکیل شد
انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه حرکت عمیق فکری تشکیل شد
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، علیرضا مرزبان امروز (شنبه) در آیین زنگ انقلاب با اشاره به تشکیل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن اظهار کرد: برای پیروزی انقلاب اسلامی حرکت مردمی به رهبری فقیه و مدیر آغاز شد و سرانجام در بهمن ماه سال ۵۷ به پیروزی رسید. وی با بیان اینکه انقلاب […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، علیرضا مرزبان امروز (شنبه) در آیین زنگ انقلاب با اشاره به تشکیل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن اظهار کرد: برای پیروزی انقلاب اسلامی حرکت مردمی به رهبری فقیه و مدیر آغاز شد و سرانجام در بهمن ماه سال ۵۷ به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه حرکت عظیم و عمیق فکری و مردمی تشکیل شده است، افزود: پشتوانه مردمی و وجود رهبری عادل و مدبر عامل پیروزی انقلاب و سبب ماندگاری نظام بوده که هر دو پشتوانه را دیگر انقلاب ها نداشته اند.

مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون ادامه داد: فقدان پشتوانه مردمی و نبود رهبری در راس دیگر حرکت های انقلابی جهان مانند مصر مانع از موفقیت انقلاب آن ها شده است.

وی با بیان اینکه بدون رهبری و مدیریت حرکت های مردمی قادر به ثمر نمی رسد، تصریح کرد: نقش امام خمینی(ره) در مدیریت حرکت های مردمی برای پیروزی انقلاب اسلامی غیرقابل انکار است.

مرزبان با بیان اینکه انقلاب ایران بر پایه ارزش های اسلامی تشکیل شده، تصریح کرد: این انقلاب جناحی و حزبی نیست، بلکه بر پایه مشارکت مردمی و مبتنی بر ارزش های اسلامی بوده و تداوم آن نیازمند مشارکت مردمی، ولایت پذیری و حفظ ارزش ها است.

وی دستاوردهای علمی کشور را مرهون تلاش های علمی دانست و خاطرنشان کرد: پیشرفت اقتصادی و ارتقاء جایگاه کشور در عرصه بین المللی نیازمند فعالیت های علمی و ورود به عرصه های نوین علمی همانند فعالیت های دانش بنیان است.

[ad_2]

Source link

خبر جدید  گردشگری اصفهان فقط تاریخی نباشد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد