دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
12:14:07 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امکانات آران و بیدگل برای مقابله با بحران مناسب نیست
امکانات آران و بیدگل برای مقابله با بحران مناسب نیست
ابوالفضل معینی نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به اینکه کشور و منطقه ما به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیای خاص احتمال وقوع خطرات پیش بینی نشده در آن وجود دارد شهرستان کویری آران و بیدگل فاقد امکانات مقابله ای است. وی اظهار داشت: در حال حاضر باید […]

ابوالفضل معینی نژاد در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به اینکه کشور و منطقه ما به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیای خاص احتمال وقوع خطرات پیش بینی نشده در آن وجود دارد شهرستان کویری آران و بیدگل فاقد امکانات مقابله ای است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر باید برنامه ریزی توسط تمامی دستگاه ها برای ارتقای سطح آگاهی و اطلاع عمومی برای مقابله با حوادث احتمالی انجام شود.

فرماندار آران و بیدگل در ادامه به پیشرو بودن شهرستان آران و بیدگل در بحث صنعت اشاره کرد و گفت: هم اکنون آران و بیدگل با بیش از ۷۰۰ واحد تولید فرش ماشینی قطب تولید این محصول با ارزش صادراتی بالا در کشور است.

وی تاکید کرد: با توجه به حرکت صاحبان صنایع فرش ماشینی در آران و بیدگل متناسب با تکنولوژی روز و کار آمد کردن نیروهای مشغول به کار، آران و بیدگل با پنج درصد بالاترین میزان اشتغال را در استان اصفهان دارد.

معینی نژاد به اشتغال مستقیم و غیرمستقیم حدود ۲۰ هزار نفر در واحد های صنعتی فرش ماشینی آران و بیدگل اشاره و اظهار داشت: سالانه ۴۵ میلیون متر مربع فرش در آران و بیدگل تولید می شود و همه ساله صادر کنندگان برتر ملی و استانی در زمینه فرش از این شهرستان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قاچاقچیان ذغال تاغ در اردستان به دام افتادند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد