جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
11:19:03 - چهارشنبه 10 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امضای تفاهم نامه خواهرخواندگی اصفهان با شهرهای جدید
امضای تفاهم نامه خواهرخواندگی اصفهان با شهرهای جدید
رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان اصفهان از پیگیری این دفتر برای امضای تفاهم نامه خواهرخواندگی اصفهان با شهرهای جدید خبر داد و گفت: دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه چند شهر را برای خواهرخواندگی در نظر گرفته است. شعار سال: رئیس اتاق بازرگانی اصفهاندر دیدار با رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان با اشاره […]

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان اصفهان از پیگیری این دفتر برای امضای تفاهم نامه خواهرخواندگی اصفهان با شهرهای جدید خبر داد و گفت: دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه چند شهر را برای خواهرخواندگی در نظر گرفته است.

شعار سال: رئیس اتاق بازرگانی اصفهاندر دیدار با رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان با اشاره به نقش تاثیرگذار این کمیته در اقتصاد استان اظهار کرد: این کمیته از استانداری، شهرداری، اداره کل میراث فرهنگی، دفتر نمایندگی امور خارجه و اتاق بازرگانی تشکیل شده و در تقویت روابط بین المللی استان اصفهان در زمینه های مختلف تاثیرگذار است.

سید عبدالوهاب سهل آبادی گفت:گردشگری به عنوان مزیت استان اصفهان شناخته شده و این کمیته می تواند با برنامه ریزی و هماهنگی زمینه هم افزایی بین سازمان های مسوول و بخش خصوصی را فراهم کند.

وی با اشاره به افتاح مرکز بین المللی رشد صادرات اصفهان توسط اتاق بازرگانی اصفهان گفت: وزارت امور خارجه می تواند با همکاری این مرکز در توسعه صادرات استان نقش موثری ایفا کند

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان اصفهان نیز در این دیدار گفت: این دفتر نمایندگی آماده همکاری نزدیک با بخش خصوصی استان اصفهان با هدف توسعه اقتصادی بویژه در بخش صنعت گردشگری است .

علیرضا سالاریان از پیگیری این دفتر برای امضای تفاهم نامه خواهرخواندگی اصفهان با شهرهای جدید خبر داد و گفت: دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه با همکاری شهرداری اصفهان چند شهر را برای خواهرخواندگی در نظر گرفته اند.

وی خواستار فعال شدن روابط باشهرهای خواهرخواندگی اصفهان شد و گفت: تبادل هیات های فرهنگی، اقتصادی و ورزشی و همچنین حضور در نمایشگاه های دو طرف همراه با برنامه ریزی می تواند پتانسیل خواهرخواندگی را فعال سازد.

خبر جدید  کشف دومین محموله تخم بلدرچین فاسد در دهاقان

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان اصفهانبیان کرد: دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان اصفهان در فرودگاه اصفهان برای گردشگران خارجی ویزا صادر می کند و مهمترین هدف این دفتر در دوره جدید تقویت صنعت گردشگری استان است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری موج ، تاریخ انتشار ۱۹دی ۹۶، کدمطلب:۲۱۱۱۲۱، www.mojnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد