پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
11:41:07 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امروز هیچ صعودی به محل سقوط هواپیما نداشتیم/ارزیابی دائم در منطقه
امروز هیچ صعودی به محل سقوط هواپیما نداشتیم/ارزیابی دائم در منطقه
محسن مومنی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شرایط نامساعد جوی همچنان اجازه انجام عملیات جدید در منطقه دنا را نمی دهد، اظهار داشت: گروه های ارزیاب ما در منطقه حضور دارند و دائما در حال تردد در این بخش هستند تا به محص مساعد شدن شرایط، بتوانند دوباره به […]

محسن مومنی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شرایط نامساعد جوی همچنان اجازه انجام عملیات جدید در منطقه دنا را نمی دهد، اظهار داشت: گروه های ارزیاب ما در منطقه حضور دارند و دائما در حال تردد در این بخش هستند تا به محص مساعد شدن شرایط، بتوانند دوباره به محل سقوط نفوذ کنند.

وی با بیان اینکه البته این تیم ها نفوذهایی هم داشته اند اما منتج به عملیات نشده است، افزود: هنوز امکان حضور نجاتگر در این وضعیت آب و هوایی نیست.

مدیرعامل هلال احمر اصفهان با بیان اینکه امروز هیچ عملیات صعودی نداشتیم، تصریح کرد: ۱۴ تیم همچنان در منطقه دنا مستقر هستند.

وی با بیان اینکه ارزیابی ها از سوی تیم های ما به صورت زمینی و بدون پرواز بالگرد انجام می شود، اظهار داشت: امدادگران در پایین کوه مستقر هستند تا شرایط اگر فراهم شد عملیات آغاز شود.

مومنی در پاسخ به این پرسش که آیا حضور تیم فرانسوی می تواند سرعت نیروهای امدادگر را در عملیات افزایش دهد یا خیر، افزود: حضور این تیم ها صرفا برای بررسی علت سقوط بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تبدیل فناوری به توسعه و خلق ثروت جزو برنامه‌های جدی دانشگاهی ماست

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد