پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
15:58:57 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امداد‌رسانی هلال‌احمر به ۶۰۷ حادثه‌دیده در هفته پایانی بهمن‌ماه امسال
امداد‌رسانی هلال‌احمر به ۶۰۷ حادثه‌دیده در هفته پایانی بهمن‌ماه امسال
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان گفت: در یک هفته گذشته به ۶۰۷ حادثه دیده در اصفهان امداد رسانی شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ داریوش کریمی در گفت‌وگویی در اصفهان با اشاره به روز‌های آخر بهمن ماه و امداد‌رسانی به حادثه دیدگان در اصفهان اظهار داشت: در یک هفته اخیر به […]

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان گفت: در یک هفته گذشته به ۶۰۷ حادثه دیده در اصفهان امداد رسانی شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ داریوش کریمی در گفت‌وگویی در اصفهان با اشاره به روز‌های آخر بهمن ماه و امداد‌رسانی به حادثه دیدگان در اصفهان اظهار داشت: در یک هفته اخیر به ۶۰۷ حادثه دیده امداد رسانی شد و پوشش امدادی ۵۳ مورد حادثه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان صورت گرفت.

وی افزود: از ۲۱ تا ۲۸ بهمن ۱۶ مورد حادثه جاده‌ای، ۹ مورد حادثه شهری، ۲۱ مورد خدمات حضوری و ۴ مورد حادثه صنعتی و کارگاهی و ۲ مورد حادثه کوهستان و یک مورد خدمات مناسبتی توسط نیرو‌های امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به اینکه در طول این مدت یک مورد عملیات رها سازی توسط تیم‌های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد: ۳۷۷ نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۹۰ تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یادشده به‌کار گرفته شدند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کتاب زندگی شهید حججی در اصفهان منتشر شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد