یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
16:49:30 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام خمینی شعاع حقیقت الهی را به روی ما گشود
امام خمینی شعاع حقیقت الهی را به روی ما گشود
گروه فرهنگی: ریيس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاد دانشگاهی گفت: امام خمینی با تاثیرپذیری از قرآن، شعاع حقیقت الهی را به روی ما گشود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، سيد محمد هاشمی تروجنی، ریيس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه در […]

گروه فرهنگی: ریيس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاد دانشگاهی گفت: امام خمینی با تاثیرپذیری از قرآن، شعاع حقیقت الهی را به روی ما گشود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، سيد محمد هاشمی تروجنی، ریيس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه در همایش منطقه‌ای طریق جاوید( آشنایی با سیره و اندیشه امام خمینی) که به‌همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد،، اظهار کرد: امام خمینی بعد از انبیای الهی، شخصیتی بی‌نظیر در تاریخ اسلام بود و ما امروز هرچه داریم از این شخصیت بزرگ است.
وی افزود: امام خميني (ره) قرآن را سر اسرار الهی و تعالی بشر را از پرتو قرآن می‌دانستند، قرآنی که به تعبیر امام، تجلی اسماء الهی و اسرار اعظم است.

ریيس مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز هرچه داریم از پرتو قرآن است، گفت: امام خمینی با تاثیر پذیری از قرآن، شعاع حقیقت الهی را برای ما گشود. مادامی که این اندیشه در جامعه وجود داشته باشد، کشور آسیب نخواهد دید، بلکه در مسیر رشد و پیشرفت گام برخواهد داشت.

همچنین معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: امروز سخن از قرآن، حضرت فاطمه(س)، امام و انقلاب اسلامی می‌باشد و چه تقارن شگفتی در این ایام نهفته است.

داریوش اسماعیلی افزود: فاطمه(س) اسوه همیشگی و رودی جاری هستند که انسان و تاریخ را در مسیر حقیقت قرار داده است. امروز به پاسداشت طریق جاویدی آمده‌ایم که امامش از همان سلاله کوثر است. امامی که با دست خالی، پایه‌های سلطنت چند هزار ساله شاهنشاهی را فروریخت. برهمین اساس ما نیز به دنبال کوثریم و راه باور ساختن خیر کثیر را به خوبی می‌دانیم و به دنبال همین طریق جاوید ره می‌پوییم.

خبر جدید  بانک اطلاعات مشاغل در دهاقان ایجاد کنیم

گزارش تکمیلی این مراسم در همین بخش دنبال کنید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد