جمعه, ۵ آذر , ۱۴۰۰
9:26:15 - دوشنبه 27 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
الهیاری: ظاهرا شهرداری در تخریب خانه نقش داشته است/ در برخورد با عاملان تخریب کوتاه نمی آییم!
الهیاری: ظاهرا شهرداری در تخریب خانه نقش داشته است/ در برخورد با عاملان تخریب کوتاه نمی آییم!
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت:تخریب خانه نائل به علت تعریض مسیر و به درخواست همسایگان این محل و توسط مردم انجام شده است. شعار سال: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت:تخریب خانه نائل به علت تعریض مسیر و به درخواست همسایگان این محل و توسط مردم انجام […]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت:تخریب خانه نائل به علت تعریض مسیر و به درخواست همسایگان این محل و توسط مردم انجام شده است.

شعار سال: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت:تخریب خانه نائل به علت تعریض مسیر و به درخواست همسایگان این محل و توسط مردم انجام شده است!

وی ادامه داد: بنای تاریخی خانه نائل به ثبت ملی رسیده است و از زمانی که تخریب دیوارهای خانه به این اداره کل اطلاع داده شد، در حال پیگیری و شناسایی متخلفان هستیم.

الهیاری خاطرنشان کرد: از عاملان تخریب خانه شکایت و مقرر شده که دیوار در همان مکان قبلی مرمت شود. ظاهرا شهرداری اصفهان نیز در این موضوع نقش داشته است هرچند تخریب با درخواست مردم صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: ظاهرا علت تخریب بنا تعریض مسیر بوده است. با عاملان و مسببان این اتفاق برخورد جدی خواهیم کرد و پای شکایت خود از عاملان این موضوع محکم می ایستیم تا دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

وی افزود: خانه تاریخی سید جواد نائل در کوچه مسجد مصری در محله طوقچی قرار دارد و بنای آن مربوط به دوران صفویه است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبر فوری ، تاریخ انتشار ۵ آذر ۹۶، کدمطلب: ۲۱۱۰۹۴ ، www.khabarfoori.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کمک ۱.۵ میلیاردی خیران شهرضا به زندانیان جرایم غیرعمد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد