شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
11:02:44 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدام شهرداری اصفهان برای افزایش شفافیت در مدیریت شهری
اقدام شهرداری اصفهان برای افزایش شفافیت در مدیریت شهری
به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله نوروزی صبح پنجشنبه در نود و پنجمین نشست کلانشهرهای کشور با اشاره به اینکه اصفهان سومین میزبان این نشست بعد از شهرهای تهران و مشهد بوده است، اظهار داشت: زمینه سرمایه گذاری در شهرهای بزرگ که اکنون یکی از اولویت های آنها به شمار می رود در سایه تعامل […]

به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله نوروزی صبح پنجشنبه در نود و پنجمین نشست کلانشهرهای کشور با اشاره به اینکه اصفهان سومین میزبان این نشست بعد از شهرهای تهران و مشهد بوده است، اظهار داشت: زمینه سرمایه گذاری در شهرهای بزرگ که اکنون یکی از اولویت های آنها به شمار می رود در سایه تعامل ممکن می شود.

وی افزود: شهرداری اصفهان برای رسیدن به یک راه هدفمند مدیریت شهری شفاف را در این دوره به طور عملی اجرایی کرده است که در همین راستا مشاوری برای شفاف سازی و مبارزه با فساد را منصوب کردیم.

شهردار اصفهان با بیان اینکه شفافیت به کاهش فساد در شهرداری ها کمک می کند،‌ ادامه داد: استقلال شهرداری ها در حال حاضر یکی از چالش های همه مدیریت های شهری است که باید با اصلاح  قانون هرچه زودتر این مسئله برطرف شود.

وی تصریح کرد: براساس ماده ۵۵ قانون شهرداری ها تنها ۲۵ تکلیف را بر عهده دارند اما کنون بیش از ۴۰۰ وظیفه برای آنها وجود دارد.

نوروزی با اشاره به اینکه منبع درآمد شهرداری ها باید در قانون اصلاح شود، افزود: هم اکنون برخی از درآمدهای شهرداری از محل جرائم رانندگی تامین می شود اما در حال حاضر برخی شهرها این جرائم و به تبع آن این درآمدها را ندارند که این مورد نیازمند اصلاح است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  انتصاب رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان دبیرکمیسیون ملی اعتبار بخشی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد