جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
10:06:07 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۲۵ درصدی عرضه محصولات فولاد مبارکه به بازار داخلی
افزایش ۲۵ درصدی عرضه محصولات فولاد مبارکه به بازار داخلی
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه گفت : از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیون و ۸۲۹ هزار تن انواع محصولات فولادی تخت به بازار داخلی عرضه شده که  ۲۵ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است. محمود اکبری ضرورت تامین حداکثر نیاز بازار داخلی با افزایش تولید و […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه گفت : از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیون و ۸۲۹ هزار تن انواع محصولات فولادی تخت به بازار داخلی عرضه شده که  ۲۵ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.

محمود اکبری ضرورت تامین حداکثر نیاز بازار داخلی با افزایش تولید و اولویت دهی این بازار به صادرات را راهبرد اصلی این گروه صنعتی بیان کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیون و ۸۲۹ هزار تن انواع محصولات فولادی تخت به بازار داخلی عرضه شده که  ۲۵ درصد بیشتر از مدت مشابه پارسال است.

محصولات فولادمبارکه

وی یکی از دستاوردهای بزرگ صنعت فولاد کشور را افزایش تولید وعرضه محصولات در داخل کشور وکاهش واردات این محصولات دانست و گفت: پارسال چهار میلیون و ۷۱۸ هزار تن محصول فولادی با رشد ۴۲ درصدی از شرکت فولادمبارکه به بازار داخلی عرضه شده است.

وی افزود :افزایش تولید در فولاد مبارکه و روند نزولی واردات به کشور گواه این است که فولاد مبارکه با بهره گیری از تمام ظرفیت خود، به خوبی توانسته است پاسخگوی نیاز بازار داخل باشد، تا جایی که این شرکت همواره از مشتریان خود خواسته است تا نیاز واقعی خود را اعلام نمایند که بسیاری از آن ها نیز همکاری خوبی در این خصوص داشته اند.

اکبری بیان داشت: در سال ۹۵، بیش از ۴۰۰ هزار تن پیشنهاد فروش فولاد مبارکه به دلیل عدم نیاز مشتریان داخلی و اشباع بازار، با عدم استقبال خرید مواجه شد و این محصولات به سایر مشتریان فروخته شده است.

معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت فولادمبارکه اصفهان با ظرفیت تولید سالانه هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تن تولید کننده نیمی از محصولات فولادی کشور است.

خبر جدید  ضریب نفوذ ۴۸ درصدی تلفن ثابت در استان اصفهان

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد