دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
1:19:32 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۲۰ هزار نفری مستمری بگیران کمیته امداد اصفهان؛ ۱۸۵ هزار نفر از کمیته امداد مستمری می‌گیرند
افزایش ۲۰ هزار نفری مستمری بگیران کمیته امداد اصفهان؛ ۱۸۵ هزار نفر از کمیته امداد مستمری می‌گیرند
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان گفت: در حال حاضر ۱۰۵ هزار خانوار در قالب ۱۸۵ هزار نفر، از خدمات مستمری کمیته امداد استان بهره‌مند هستند.

جلال یزدانی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به قانون هدفمندی یارانهها تبصره ۱۴، اظهار داشت: ۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار، دولت برای مددجویان استان اصفهان در نظر گرفته است.

وی افزود: جمعیت مستمریبگیران مددجویان کمیته امداد تا آبانماه سال جاری ۸۵ هزار خانوار بود که اکنون ۲۰ هزار خانوار به این جمعیت اضافه شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه ۱۰۵ هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد استان هستند، گفت: تعدادی از آنها مشخص نبودند و به واسطه معتمدین محل و خیریهها به کمیته امداد معرفی شدند تا از خدمات مختلف بهرهمند شوند.

وی ادامه داد: مبلغ مستمری مددجوی یک نفره زیر پوشش ۵۳ هزار تومان بود و در حال حاضر مبلغ ۱۸۵ هزار تومان به مبلغ قبلی افزوده شده و با احتساب یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی دولت، مستمری مددجوی یک نفره به ۲۰۷ هزار تومان رسیده است.

یزدانی تصریح کرد: ۱۸۵ هزار نفر مددجو زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مختلفی چون مستمری، خدمات درمانی، کمک جهیزیه، تغذیه کودکان زیر ۵ سال، مادران باردار و شیرده و … بهرهمند هستند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان با اشاره به تفاوت مبلغ دریافتی مستمری افراد زیر پوشش، اظهار داشت: در حال حاضر با احتساب یارانه دولتی، مددجوی یک نفره مبلغ ۲۰۷ هزار تومان، دو نفره ۳۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان، سه نفره ۴۹۶ هزار و ۵۰۰ تومان، ۴ نفره ۶۴۸ هزار و ۵۰۰ تومان، ۵ نفر به بالا ۷۴۴ هزار تومان دریافت میکنند.

خبر جدید  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: ۷۰ درصد نقدینگی کشور فقط در اختیار یک درصد سپرده‌گذار است

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد