یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
16:06:00 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش توان دفاعی ایران، خواب را از چشم دشمن گرفته است
افزایش توان دفاعی ایران، خواب را از چشم دشمن گرفته است
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته نطنز، با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: هدف امام خمینی (ره) و ملت بزرگ ایران برای پیروزی انقلاب، اجرای کامل احکام الهی در حوزه های مختلفی از جمله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته نطنز، با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: هدف امام خمینی (ره) و ملت بزرگ ایران برای پیروزی انقلاب، اجرای کامل احکام الهی در حوزه های مختلفی از جمله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، قضایی و … بود و ولی فقیه هم در جامعه اسلامی نقش مجری فقه اسلام را ایفا می کند.

وی گفت: خودباوری، توانستن، خداباوری، عدالت خواهی و الگو سازی برای مدیریت جامعه جهانی با نگاه ویژه به مهدویت، از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است که به خاطر به دست آوردن آن، ملت ایران مبارزه خود را تا رهایی از زیر چتر ظلم و ستم، ادامه داد.

امام جمعه نطنز ادامه داد: متاسفانه برخی از این شاخصه ها جای خود را به ضد ارزش ها داده است و عده ای به جای خودباوری و خداباوری به غرب باوری روی آورده اند، غافل از آنکه همین غربی ها در کمین هستند تا در بزنگاه مناسب نامردی و خیانت خود را نمایان کنند.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران برخلاف تمام تهدیدها و تحریم ها و با رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، به جایی رسیده است که بیشتر ملت های آزاده جهان غبطه آن را می خورند.

حجت الاسلام امینی با بیان اینکه ناکارآمد دانستن انقلاب بی انصافی است، افزود: تلاش و مدیریت جهادی انقلابیون در حوزه توان دفاعی جواب داده و خواب را از چشم دشمنان درجه یک جمهوری اسلامی ایران گرفته و کشورمان را در ناامن ترین منطقه جهان، به امن ترین نقطه تبدیل کرده است.

امام جمعه نطنز با بیان اینکه در حوزه های اطلاعاتی و امنیتی نیز پنجه در پنجه سازمان های بزرگ اطلاعاتی دنیا در حال مبارزه هستیم، خاطرنشان کرد: مشکل اصلی جامعه ما حضور مسئولان غیرانقلابی در پست های مختلف و بازی با آبروی نظام است که باید بدون تسامح با آنها برخورد شود تا در کنار آن، بسیاری از تبعیض ها و بی عدالتی ها از بین برود.

وی از اقشار مختلف مردم و مسئولان خواست تا امسال نیز بهتر از گذشته با حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخ قاطعی به گزافه گویی های آمریکا و هم پیمانانش بدهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد