سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:20:45 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش تخت های بیمارستانی باید در دستور کار قرار گیرد
افزایش تخت های بیمارستانی باید در دستور کار قرار گیرد
به گزارش خبرنگار مهر، محسن مهرعلیزاده ظهر چهارشنبه در دیدار با رئیس بیمه سلامت کشور اظهار داشت: بدنبال توسعه خدمات در بخش خصوصی هستیم و در این حوزه با وزیر بهداشت به گفت و گو نشستیم. وی بیان داشت: با توسعه بخش خصوصی می توانیم از توان این بخش و همچنین خیران در حوزه درمان […]

به گزارش خبرنگار مهر، محسن مهرعلیزاده ظهر چهارشنبه در دیدار با رئیس بیمه سلامت کشور اظهار داشت: بدنبال توسعه خدمات در بخش خصوصی هستیم و در این حوزه با وزیر بهداشت به گفت و گو نشستیم.

وی بیان داشت: با توسعه بخش خصوصی می توانیم از توان این بخش و همچنین خیران در حوزه درمان بیش از پیش استفاده کنیم.

استاندار اصفهان گفت: با این رویکرد کیفیت و کمیت خدمات بالا خواهد رفت و به این صورت بخشی از جامعه که توان مالی خوبی دارند می توانند از بخش خصوصی و مستقل از خدمات دولتی از خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار شوند و به این ترتیب خدمات دولتی می تواند با کیفیت بالاتری در اختیار افراد با درآمد کمتر قرار گیرد.

وی ادامه داد: مدیریت استان در حال حاضر بر اساس این راهبردها اقدام خواهد کرد و امیدوارم با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بتوانیم به این مقاصد دست یابیم.

مهرعلیزاده اضافه کرد: طرح های توسعه بیمارستان ها از جمله طرح های استان اصفهان در بخش درمان است و در این راستا با سفر اخیر وزیر بهداشت به استان بخش های توسعه ای برخی از بیمارستان ها افتتاح شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توصیه‌های غذایی متخصصان تغذیه به روزه داران

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد