چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
11:45:08 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصفهان قهرمان مسابقات شنای مسافت بلند کشور شد
اصفهان قهرمان مسابقات شنای مسافت بلند کشور شد
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در بخش تیمی مسابقات شنای مسافت بلند قهرمانی کشور،جام فجر پارسیان گرامیداشت زنده‌یاد آرمان حاجی‌نژاد تیم اصفهان (الف) با ۴۸۲ امتیاز به‌عنوان قهرمانی در رده سنی ۱۳ -۱۴ سال  با شرکت ۱۸ رشته تیمی و انفرادی دست یافت. تیم بازرگانی مدنی زنجان هم در این رده سنی  با  ۴۰۴ […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در بخش تیمی مسابقات شنای مسافت بلند قهرمانی کشور،جام فجر پارسیان گرامیداشت زنده‌یاد آرمان حاجی‌نژاد تیم اصفهان (الف) با ۴۸۲ امتیاز به‌عنوان قهرمانی در رده سنی ۱۳ -۱۴ سال  با شرکت ۱۸ رشته تیمی و انفرادی دست یافت.

تیم بازرگانی مدنی زنجان هم در این رده سنی  با  ۴۰۴ امتیاز نایب قهرمان شد و هیأت شنای استان فارس با ۳۱۷ امتیاز در جایگاه سوم این رقابت ها ایستاد.

مسابقات شنا

همچنین  در رده سنی ۱۱ -۱۲ سال در ۱۵ رشته تیمی و انفرادی ، تیم شهید شوشتری خراسان رضوی با ۳۵۸ امتیاز اول  و تیم هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه با ۳۵۸ امتیاز با احتساب خطا نائب قهرمان شد و تیم اصفهان (الف) با ۲۹۱ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

در بخش انفرادی این مسابقات محمدصالح فصیحی شناگر تیم اصفهان در رشته ۵۰ متر کرال پشت، رده سنی ۱۱-۱۲ سال موفق شد با ثبت رکورد ۳۲ و ۲۰ صدم ثانیه رکورد قبلی را به میزان ۵۳ صدم بهبود بخشد.

دانیال شفیعی شناگر تیم رودهن هم در رشته ۵۰ متر کرال پشت درهمین  رده سنی موفق شد با ثبت رکورد ۳۱ و ۶۲ صدم ، ۵۸ صدم ثانیه رکورد کشور را در این رشته بهبود بخشد.

مسابقات سه روزه  شنای مسافت بلند قهرمانی کشور جام فجر پارسیان، با حضور ۳۰۰ ورزشکار در قالب ۳۳ تیم از ۱۳ استان کشور  دیروز در مجموعه ورزشی انقلاب شیراز پایان یافت.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ثبت پنج وقف جدید در آران و بیدگل

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد