شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
11:22:55 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصفهان شهری پیشتاز در امور عمرانی، زیباسازی و فضای سبز است
اصفهان شهری پیشتاز در امور عمرانی، زیباسازی و فضای سبز است
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا نصراصفهانی در حاشیه بازدید شهردار و اعضای شورای شهر اراک از شهر اصفهان اظهار کرد: اصفهان به عنوان یکی از شهرهای پیشتاز در امور عمرانی، زیباسازی و فضای سبز مورد التفات تمام شهرهاست. وی افزود: هیچ عزیزی با هر مسئولیتی نیست که وارد اصفهان بشود و دستاوردی از این […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا نصراصفهانی در حاشیه بازدید شهردار و اعضای شورای شهر اراک از شهر اصفهان اظهار کرد: اصفهان به عنوان یکی از شهرهای پیشتاز در امور عمرانی، زیباسازی و فضای سبز مورد التفات تمام شهرهاست.

وی افزود: هیچ عزیزی با هر مسئولیتی نیست که وارد اصفهان بشود و دستاوردی از این شهر نداشته باشد. دوستان ما در شهرداری و شورای شهر اراک نیز که در اصفهان میهمان ما بودند به طور قطع با دست پر به شهر خودشان بازمی گردند و می توانند از این تجارب در اراک استفاده کنند.

وی با بیان اینکه این بازدیدها با کمترین هزینه انجام می شود، افزود: در پس پروژه هایی که اجرا می شود مطالعات، تجربیات و هزینه هایی صورت گرفته که به صورت یکجا قابل برداشت است. میهمانان عزیزی که در شهر اصفهان حضور پیدا می کنند می توانند زمینه را برای ورود سایر کارشناسان و مدیران خود فراهم کنند تا با حضور در این شهر از دستاوردهای مختلف آن استفاده کنند.

بازدید شورای شهر اراک

نصر اصفهانی بیان داشت: مدیران شهری در کشور می توانند از تجارب ارزشمند شهرهای دیگر استفاده کنند تا از صرف زمان و هزینه های بیهوده جلوگیری کنند.

نایب رئیس شورای شهر اصفهان گفت: در شهر اصفهان برای در اختیار گذاشتن تجارب خود به شهرهای دیگر به هیچ عنوان خساست به خرج نداده و هرآنچه در توان خود داریم را در زمینه های گوناگون که نیاز باشد در اختیار دیگران قرار می دهیم تا ما نیز در ساختن شهرهای ایران سهمی داشته باشیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مردم از وانت‌های فروش مواد غذایی خرید نکنند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد