سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
1:05:56 - جمعه 4 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصفهان در زمینه گردشگری سلامت از استان‌های سرآمد است
اصفهان در زمینه گردشگری سلامت از استان‌های سرآمد است
اصفهان – مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: اصفهان به دلیل آب و هوای خوب و چهارفصل، وجود کویر و رشد گیاهان دارویی متنوع در نقاط مختلف استان، در گردشگری سلامت سرآمد است.

فریدونالله یاری در گفت و گو با خبرنگار مهر، در ارتباط با چشم انداز ۱۴۰۴ اظهار داشت: چشم انداز ۱۴۰۴ شامل ارائه دستاوردهای نهادهای مختلف کشور تا هشت سال دیگر در یکافق ملی است و استان اصفهان به صورت انفرادی در آننقشی ندارد.

وی ادامه داد: استان اصفهان در زمینه گردشگری برنامه ۵ ساله ای را تدوین کرده است که در آن برنامه بنا شده تعداد گردشگران خارجی به یک میلیون و ظرفیت های اقامتی به ۸۰ هزار نفر برسد کهتاکنوناینتعداد به۳۰ هزار نفر رسیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان با بیان اینکه در حوزه گردشگری روند پرسرعتی را طی کردیم و ظرفیت های جدیدی ایجاد شده است، ابراز داشت: به زودی هتل هایی مطابق با استانداردهای جهانی و در راستای افزایش زیرساخت های گردشگری استان در اصفهان به بهره برداری می رسد.

اصفهان و شیراز رتبه نخست گردشگری تاریخی کشور را دارند

الله یاری با اشاره به اینکه اصفهان در بحث گردشگری رتبه نخست کشور را دارد، تصریحکرد: گردشگرانی که وارد ایران می شوند بیشتر به دلیل بعد زیارتی ایران در ابتدا بهاستانخراسانرضوی وارد می شوند. استانهای اصفهان و شیراز در حوزهتاریخی و فرهنگی رتبهاول کشور را دارا هستند.

وی ادامهداد: در حوزهطبیعت گردی اصفهان به دلیل زیستگاه های بوم گردی که دارد ظرفیت های جدیدی برای جذب گردشگری ایجاد کرده است.

مدیرکل میراث فرهنگی با بیان اینکه اصفهان در گردشگری سلامت که بخشی از گردشگری درمانی است نیز ظرفیت های خوبی دارد، گفت: بیشتر بیمارستان های اصفهان علاوه بر قوتبحث پزشکی، اصفهان هتلینگ نیز دارند.

وی افزود: بخشی از گردشگری سلامت بحث درمان است و اصفهان به دلیل آب و هوای خوب و چهارفصل، وجود کویر و رشد گیاهان دارویی متنوع در نقاط مختلف استان، در گردشگری سلامت سرآمد کشور است.

کد خبر ۴۵۰۲۳۶۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ششمین جشنواره سراسری شعر «ماه در برکه» در کاشان برگزار می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد