دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
11:22:05 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصفهان|مردم منطقه از سیاست‌های آمریکا متنفر هستند
اصفهان|مردم منطقه از سیاست‌های آمریکا متنفر هستند
نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف گفت: حضور پنهانی و شبانه رئیس جمهور آمریکا و بازدید سر زده از پایگاه نظامیان این کشور در عراق نشان می‌دهد مردم منطقه از آمریکا و سیاست‌های آن متنفر هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرضا، حجتالاسلام محسن طالبپور شامگاه شنبه در نشست بصیرتی در جمع مردم شهرستان شهرضا با اشاره به اینکه اولویت نخست رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه خاورمیانه، مقابله با اسلام انقلابی به محوریت ایران است، اظهار داشت: دشمنان اسلام در این سالها استراتژی خود را در راستای دشمنیهایشان با مسلمانان تغییر دادند، آنها امروزه با جنگ رو در رو وارد عمل نمیشوند و به جای آن با ایجاد تفرقه بین مسلمانان، جنگهای درون منطقهای را بین آنها به راه انداختند.

وی با بیان اینکه آمریکا در حضور پنهانی و شبانه رئیس جمهور آمریکا و بازدید سر زده از پایگاه نظامیان این کشور در عراق نشان میدهد مردم منطقه از آمریکا و سیاستهای آن متنفر هستند، افزود: این ۴۰ سال بارها از ایران شکست خورده و نمونه آن عراق، افغانستان و سوریه است.حضور پنهانی و شبانه رئیس جمهور آمریکا و بازدید سر زده از پایگاه نظامیان این کشور در عراق نشان میدهد مردم منطقه از آمریکا و سیاستهای آن متنفر هستند.

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف با بیان اینکه خروج نیروهای آمریکایی از سوریه نشان از شکست سیاستهای این کشور در سوریه است، ادامه داد: با وجود شکستهای پی در پی آمریکا، برخی از مسئولان از آمریکا و تهدیدهای بیاساس رهبران آن میترسند، در حالی که رهبر معظم انقلاب، افول قدرت سیاسی آمریکا و فروپاشی رژیم صهیونیستی را پیشبینی کردهاند.

وی با تأکید بر اینکه امید آمریکا به برخی عناصر داخلی است که حاضر هستند برای خدمت به سران استکبار، با ولایت فقیه درگیر شوند، گفت: حذف دین مهمترین هدف ضد انقلاب است، اما بصیرت و حضور همیشه در صحنه مردم همواره دشمنان و ایادی استکبار را ناکام گذاشته است.

خبر جدید  شرایط اهدای پلاسمای خون چیست؟+ فیلم

طالبپور با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با نمایندگان فلسطینی، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند، رژیم صهیونیستی چندین سال پیش، بعد از ۳۳ روز، در مقابل حزبالله لبنان شکست خورد، دو سال بعد در مقابل فلسطینیها، تنها ۲۲ روز دوام آورد که این مدت در جنگ بعدی غزه، تبدیل به ۸ روز شد و در مقابل مقاومت فلسطین، بعد از ۲ روز، شکست را متحمل شد که همه این موارد نشاندهنده ضعف روزافزون رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند، بزودی شاهد تشکیل حکومت فلسطینی خواهیم بود و دنیا به عظمت و اقتدار جوانان مبارز این کشور پی میبرد، خاطرنشان کرد: در دهههای اخیر پیشبینیهای رهبر معظم انقلاب در بسیاری از امور به حقیقت پیوسته و سبب شگفتی جهانیان شده است.

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف با تأکید بر اینکه پیشبینی رهبر معظم انقلاب درباره تحولات مختلف ناشی از جهانبینی الهی و تجربه سالها مدیریت است، افزود: برای ارائه تحلیل درست از تحولات منطقه و جهان باید باورهای دینی و الهی تقویت شود.

وی با تأکید بر اینکه برخی افراد بر اساس آنچه از رسانههای بیگانه و ضد انقلاب دریافت کردهاند، مسائل را تحلیل میکنند، اظهارداشت: بررسی مسائل باید بر اساس اخبار و اطلاعات درست و منطقی باشد، اگر همه تحلیلگران و سیاستمداران کشور مانند رهبر معظم انقلاب با باورهای دینی و با پیشفرضهای قرآنی به بررسی مسائل میپرداختند، شرایط کشور بهتر از امروزبود.

خبر جدید  اصفهان| مدافع گرجستانی به جمع شاگردان قلعه‌نویی پیوست

طالبپور با اشاره به اینکه سران اصلی فتنه سال ۸۸ رژیم صهیونیستی و آمریکا بودند که با استفاده از برخی عناصر داخلی قصد داشتند به اهداف خود برسند، بیان کرد: امروز در کشور برخی افراد و حتی کسانی که ادعای انقلابی بودن دارند، تلاش میکنند وقایع سال ۸۸ را به فراموشی سپرده و اقدامات برخی افراد در آن سال را رویدادی ساده تلقی کنند.

نماینده ولی فقیه در لشکر ۸ نجف اشرف با بیان اینکه بصیرت به معنی دشمنشناسی دقیق و عمل بههنگام است، تصریح کرد: نفوذ حرکتهای آزادیخواهانه در قلب اروپا که منافع استکبار را به خطر انداخته است، نشان میدهد در صدور انقلاب موفق بودیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد