شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
1:22:14 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصفهان|مدیرعامل سپاهان: تراکتورسازی مستندات قابل‌قبولی ارائه دهد قرارداد مسلمی‌پور را فسخ می‌کنیم
اصفهان|مدیرعامل سپاهان: تراکتورسازی مستندات قابل‌قبولی ارائه دهد قرارداد مسلمی‌پور را فسخ می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه سپاهان ادعای باشگاه تراکتورسازی در مورد غیرقانونی بودن قرارداد محمد مسلمی‌پور را رد کرد و گفت: این بازیکن زمانی با ما قرارداد امضا کرد که قراردادش با باشگاه تراکتورسازی به پایان رسیده بود.

مسعود تابش در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، ادعای باشگاه تراکتورسازی درباره غیرقانونی بودن قرارداد سپاهان با محمد مسلمیپور را رد کرد و اظهار داشت: مسلمیپور زمانی با ما قرارداد امضا کرد که قرارداد قبلیاش با باشگاه تراکتورسازی به پایان رسیده بود.

وی افزود: مسلمیپور را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفتهایم و قبل از قرارداد بستن تحقیق کردیم و این بازیکن با هیچ باشگاهی قرارداد نداشت.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به ادعای باشگاه تراکتورسازی مبنی بر پیگیری قانونی پیوستن مسلمیپور به سپاهان، گفت: اگر بازیکنی به صورت غیرقانونی و بدون مجوز با باشگاه سپاهان قرارداد امضا کند، در صورت اطلاع یافتن از این موضوع، قطعاً قراردادش را فسخ میکنیم. درباره مسلمیپور نیز اگر باشگاه تراکتورسازی مستندات قابل قبول و قانونی را ارائه دهد، قرارداد این بازیکن را فسخ میکنیم.

تابش درباره مشکل به وجود آمده بین سعید آقایی و باشگاه ماشینسازی(گسترش فولاد سابق)، خاطرنشان کرد: چک داده شده از جانب سعید آقایی به باشگاه ماشینسازی، بابت بدهی شخصی ایشان است، اما در یکی دو روز گذشته مذاکراتی را با باشگاه ماشینسازی در این مورد انجام دادهایم و امیدواریم که این مشکل به نحو مطلوبی رفع شود و هیچکدام از طرفین، متضرر نشوند.

وی در پایان در پاسخ به سوال مطرح شده در مورد بیانیه باشگاه پرسپولیس گفت: در این مورد حرفی ندارم. همه آن بازی را دیدند و قضاوت کردند. نیازی به نبش قبر گذشته نیست.

خبر جدید  اصفهان| دولت مسئول افزایش قیمت قطعات الکتریک و الکترونیک است

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد