جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
14:34:14 - جمعه 11 اکتبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشتغال زایی ۳۰۰۰ نفر در ناحیه صنعتی تخصصی ماهیان زینتی
اشتغال زایی ۳۰۰۰ نفر در ناحیه  صنعتی تخصصی ماهیان زینتی
کاشان (پانا) – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان گفت: نخستین ناحیه صنعتی تخصصی ماهیان زینتی کشور در کاشان به مساحت ۴۹ هکتار و اعتبار اولیه ۱۵۰ میلیارد ریال به اجرا درمی‌آید که برای سه هزار نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: نخستین ناحیه صنعتی تخصصی ماهیان زینتی کشور در کاشان […]

کاشان (پانا) – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان گفت: نخستین ناحیه صنعتی تخصصی ماهیان زینتی کشور در کاشان به مساحت ۴۹ هکتار و اعتبار اولیه ۱۵۰ میلیارد ریال به اجرا درمی‌آید که برای سه هزار نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: نخستین ناحیه صنعتی تخصصی ماهیان زینتی کشور در کاشان به مساحت ۴۹ هکتار و اعتبار اولیه ۱۵۰ میلیارد ریال به اجرا درمی‌آید که برای سه هزار نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت.
محمد جواد بگی در آیین افتتاح شهرک ماهیان زینتی کاشان،با اشاره به صدور ماهیان زینتی کاشان به ۱۵ کشور جهان از این منطقه بیان کرد: مرحله نخست این طرح شامل مجموعه تولیدی، نمایشگاهی و فروشگاهی شامل سه هزار گونه ماهی زینتی خواهد بود.
وی افزود:بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ خانوار در شهرستان کاشان در قالب ۶۰۰ کارگاه بزرگ و کوچک به پرورش ماهیان زینتی اشتغال دارند و در مجموع با تولید نزدیک به ۴۰ میلیون قطعه ماهی در کنار تامین بخشی از نیازهای بازار داخلی، نیم نگاهی به صادرات دارند.
محمدجواد بگی افزود: با اجرای این طرح ۲۰۰ واحد پرورش ماهی زینتی سنتی شهرستان کاشان به واحدهای صنعتی تبدیل و از بافت مسکونی منطقه راوند خارج می‌شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان همچنین اظهارداشت: شهرک صنعتی شماره سه کاشان نیز به مساحت ۱۵۱ هکتار با اعتبار اولیه ۵۰۰ میلیارد ریال ساخته شده و با بهره‌برداری از این طرح، مجموع مساحت شهرک‌های صنعتی این شهرستان به نزدیک ۲ هزار هکتار خواهد رسید.
وی تاکید کرد: درپی خروج بخش صنعت شهرستان کاشان از شرایط تک قطبی هستیم و بر این اساس پس از تکمیل طرح، نسبت به استقرار شرکت‌های دانش‌ بنیان در حوزه‌های غیر از نساجی در آن اقدام خواهد شد.
طرح ساخت شهرک صنعتی سوم کاشان که سال ۱۳۷۲ برای نخستین‌بار به تصویب هیات وزیران رسیده بود، پس از ۲۶ سال دوباره در دستور کار قرار گرفت.

خبر جدید  زمینه های مختلفی جهت تعامل با دانشگاه فرهنگیان وجود دارد

شهرک های صنعتی اصفهان ماهیان زینتی استغال زایی استان اصفهان
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد