پنج شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹
12:27:17 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشتغالزایی ۱۳درصدی صنعت نساجی در ایران
اشتغالزایی ۱۳درصدی صنعت نساجی در ایران
مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت نساجی با ۵ درصد سرمایه‌گذاری در کل کشور، ۱۳ درصد اشتغال ایجاد کرده است. به گزارش ایسنا، افسانه محرابی روز گذشته (پنج شنبه) در مراسم افتتاح رسمی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی با اشاره به اینکه صنعت نساجی در کشور […]

مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: صنعت نساجی با ۵ درصد سرمایه‌گذاری در کل کشور، ۱۳ درصد اشتغال ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا، افسانه محرابی روز گذشته (پنج شنبه) در مراسم افتتاح رسمی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی با اشاره به اینکه صنعت نساجی در کشور دارای ۹۸۰۰ واحد تولید و ۲۸۰ هزار اشتغال است، اظهار کرد: این صنعت با ۵ درصد سرمایه‌گذاری در کل کشور، ۱۳ درصد اشتغال ایجاد کرده است.
 
 وی با اشاره به اینکه صنعت نساجی بسیار قاچاق‌پذیر و از این لحاظ لطمه پذیر شده است، افزود: صنعت‌گران لازم است به مسائلی مانند مباحث مدیریت مالی، به روزرسانی ماشین‌آلات، تولید، تکنولوژی و برنامه‌ریزی توجه کنند.

مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه باید نمایشگاهی در سطح بین‌المللی برگزار شود تا ایران به جایگاه اصلی صنعت نساجی بازگردانده شود، گفت: امید می رود دوره‌های بعدی نمایشگاه صنعت نساجی در استان اصفهان به عنوان پایتخت صنعت نساجی در سال‌های آتی برگزار شود.
 
محرابی ادامه داد: از جمله اقدامات انجام‌شده در دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت اجرایی شدن دستورالعمل واردات پوشاک براساس صدور گواهی فعالیت، تعامل گمرک برای محدود کردن واردات و استقرار گمرکات کشور در مبادی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آیین اختتامیه سومین جشنواره داستان کوتاه زاینده‌رود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد