یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
11:07:12 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استکبار دوباره به دنبال طراحی فتنه است/ جدیدترین فتنه، اقتصادی است
استکبار دوباره به دنبال طراحی فتنه است/ جدیدترین فتنه، اقتصادی است
نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از آن اتفاقاتی که در سال ۸۸ رخ داد و دشمن با…

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانیدر مراسم گرامیداشت ۹ دی در بادرود، اظهار کرد: بعد از آن اتفاقاتی که در سال ۸۸ رخ داد و دشمن با بصیرت مردم به اهدافش نرسید، استکبار دوباره به دنبال طراحی فتنه است و جدیدترین آنها، فتنه اقتصادی است.
وی افزود: در فتنه اقتصادی دنبال آن هستند که بر مردم آن قدر فشار بیاورند که جام زهر نوشیده شود و بگویند باید برویم تسلیم شویم چرا که نظام سلطه همهچیز را میخواهد از ما بگیرد.
نماینده مردم شاهینشهر، میمه و برخوار گفت: چند نقطه مشترک وجود دارد که یکی از آنها این است که اتاق اصلی فرماندهی فتنهها در خارج کشور است و اتاقهایی در داخل کشور وجود دارد که دستور از خارج میگیرند، پول لازم را میگیرند و رسانهها و بستر لازم الکترونیک و شبکه اجتماعی را از خارج حمایت و مرتب این حرکت را سازماندهی میکنند.
وی تصریح کرد: : در فتنه اقتصادی آمریکاییها و اروپاییها هرکدام نقشی دارند که در ظاهر متفاوت است، اما در باطن به یک هدف ختم میشود و همزمان با فتنه اقتصادی فتنه سیاسی را هم دنبال میکنند که نمونه آن تهدیدهای ترامپ است.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: نقش بعدی مال نفوذیهاست که از نفوذیها هیچگاه نباید غفلت کنیم که در سال ۹۴ مقام معظم رهبری فرمودند" مواظب نفوذیها باشید، نفوذیهایی که در سطح تصمیمگیران و تصمیمسازان قرار میگیرند کسانی هستند که نظام محاسباتیشان و چارچوب ذهنیشان و عناصر تشکیلدهنده ذهنشان غیر از عناصر و محاسبات ما است."
ویگفت: بخش بعدی در فتنه اقتصادی افراد بیانگیزه و بیحال هستند که فقط صندلی مسندی را اشغال کردهاند و از کار و تلاش خبری نیست.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: بخش بعدی نقش نفاق در مسائل اقتصادی است که وقتی بررسی میکنیم برخی از واحدهای بزرگ اقتصادی را به بخش خصوصی واگذار کردند، عناصری بودند که قبلاً در سازمان منافقان فعال بودند و نمونه آن قضیه هفت تپه بود که عدهای فقط دنبال اخراج کارگران، ایجاد نارضایتی و خواباندن تولید کشور هستند.
وی افزود: به حول قوه الهی و همکاری و همراهی مردم بصیر ایران اسلامی، انقلاب اسلامی ایران از همه دشمنیها و کینه توزیها سربلند خارج میشود و به مانند همیشه در اوج قله افتخار قرار میگیرد.
منبع :: https://www.borna.news

خبر جدید  کنکور ۸۵ درصد رشته محل های دانشگاهی حذف می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد