چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
9:55:56 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقلال علمی ایران، ثمره انقلاب اسلامی
استقلال علمی ایران، ثمره انقلاب اسلامی
گروه اجتماعی: نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه در زمینه علمی به استقلال رسیده‌ایم، گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب در شرایطی ایجاد شده است که ما به تحریرم‌های مختلف مواجه بودیم. حیدرعلی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اصفهان، اظهار کرد: در سال‌های پس از انقلاب، […]

گروه اجتماعی: نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه در زمینه علمی به استقلال رسیده‌ایم، گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب در شرایطی ایجاد شده است که ما به تحریرم‌های مختلف مواجه بودیم.

حیدرعلی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اصفهان، اظهار کرد: در سال‌های پس از انقلاب، شاهد تغییرات بسیاری در توسعه اقتصادی، عمران، علمی و فرهنگی کشور بوده‌ایم، البته هنوز با تا رسیدن به ایده‌های جمهوری اسلامی فاصله داریم، اما در مجموع به سمت آن حرکت کرده‌ایم.
وی افزود قبل از انقلاب، روستاهای کشور فاقد برق و واجد مشکلات جدی بوده‌اند، اما اکنون این مسائل تا حد زیادی حل شده‌اند. در رابطه با مسائل فرهنگی می‌توان گفت فرهنگ وابسته به غرب به فرهنگ وابسته به احکام الهی تغییر مسیر داده است .
این نماینده مجلس گفت: گرچه هنوز راه بسیار طولانی در پیش داریم، اما تاکنون تغییرات شگرفی در اغلب زمینه‌ها داشته‌ایم، حتی در زمینه علمی به استقلال رسیده‌ایم، زیرا قبل از انقلاب اختراعات در قالب یک چارچوبی بوده‌اند که مورد پسند آمریکایی‌ها باشد. اما اکنون نتوانسته‌ایم صنایع هوایی را از نظر کیفی و کمی تقویت کنیم.
عابدی افزود: پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب در شرایطی ایجاد شده است که ما به تحیرم‌های مختلف مواجه بودیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مجلس آماده حمایت همه جانبه از تولید ملی است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد