جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
9:55:56 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقلال علمی ایران، ثمره انقلاب اسلامی است
استقلال علمی ایران، ثمره انقلاب اسلامی است
گروه اجتماعی: نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه اکنون در زمینه علمی به استقلال رسیده‌ایم، گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب در شرایطی ایجاد شده است که ما با تحریم‌های مختلف مواجه بودیم. حیدرعلی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اصفهان، اظهار کرد: در سال‌های پس […]

گروه اجتماعی: نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه اکنون در زمینه علمی به استقلال رسیده‌ایم، گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب در شرایطی ایجاد شده است که ما با تحریم‌های مختلف مواجه بودیم.

حیدرعلی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از اصفهان، اظهار کرد: در سال‌های پس از انقلاب، شاهد تغییرات و پیشرفت‌های بسیاری در توسعه اقتصادی، عمرانی، علمی و فرهنگی کشور بوده‌ایم، اما هنوز تا رسیدن به ایده‌ها و آرمان‌های جمهوری اسلامی فاصله داریم، اما در مجموع به سمت آن حرکت کرده‌ایم.
وی افزود: قبل از انقلاب، روستاهای کشور فاقد برق و دیگر امکانات خدماتی بوده‌اند، اما اکنون این مسائل تا حد زیادی حل شده‌اند. در رابطه با مسائل فرهنگی می‌توان گفت که توانستیم از فرهنگ وابسته به غرب، به فرهنگ وابسته به احکام الهی تغییر مسیر دهیم.
این نماینده مجلس گفت: گرچه هنوز راه بسیار طولانی در پیش داریم، اما تاکنون تغییرات شگرفی در اغلب زمینه‌ها داشته‌ایم، حتی در زمینه علمی به استقلال رسیده‌ایم، زیرا قبل از انقلاب اختراعات در قالب چارچوبی خاص و مورد پسند آمریکایی‌ها بود. اما اکنون توانسته‌ایم صنایع هوایی را از نظر کیفی و کمی تقویت کنیم.
عابدی افزود: پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب در شرایطی ایجاد شده است که ما با تحریم‌های مختلف مواجه بودیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تیم نوجوانان سپاهان جور بزرگسالان را کشید

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد