دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
11:19:54 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استعفای نمایندگان مجلس برای احقاق حق مردم اصفهان است/ از استعفای دسته جمعی نمایندگان حمایت می‌کنیم
استعفای نمایندگان مجلس برای احقاق حق مردم اصفهان است/ از استعفای دسته جمعی نمایندگان حمایت می‌کنیم
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در بیانیه‌ای از استعفای دسته جمعی نمایندگان مجلس این استان در اعتراض به حذف اعتبار طرح‌های انتقال آب استقبال کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو از اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در حمایت از استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در اعتراض به حذف اعتبار طرحهای انتقال آب این استان در بودجه سال آتی بیانیهای را صادر نمود. در بخشی از این بیانیه آمده است: اینک که بعد از حواشی پر حاشیه اوضاع مجلس و نمایندگان لیستی و افتضاحات به بار آمده از سلفی حقارت تا تصویب برجام بی فرجام، قائله cft و اهانت نماینده مجلس به مردم، اقدام تحسین برانگیز و حق طلبانه نمایندگان محترم مردم اصفهان، برای احیای خواسته به حق مردم حوزه انتخابیه شان به مردم اصفهان دلداری داد که هنوز هم میتوان به این مجلس امیدی غیر از اسامی لیستی داشت.
این بیانیه می افزاید: از آنجایی که اقدام نمایندگان محترم برای احقاق حق مردم اصفهان بوده و خواستهای به حق یعنی همان در نظر گرفتن حق آبه اصفهان واصلاح بودجه پیشنهادی توسط دولت برای ساماندهی اوضاع نه چندان مطلوب آب اصفهان را داشته اند؛ بدین وسیله بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان بر گردن خود میداند که از این اقدام و استعفا حمایت و تقدیر نماید.
در این بیانیه آمده است: همچنین اعلام میداریم که نمایندگان با قدرت به کار خود ادامه دهند و بدانند مردم بصیر اصفهان و به ویژه دانشجویان و جوانان به حمایت شما میپردازند و از این حرکت کماکان دفاع خواهیم نمود. هفته گذشته ۱۹ نفر از نمایندگان استان اصفهان در اعتراض به حذف اعتبار طرحهای انتقال آب این استان در بودجه سال آتی استعفای خود را تقدیم رییس مجلس شورای اسلامی کردند.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  بیانیه تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور به مناسبت بهار ۴۱ / مهم‌ترین دستاورد انقلاب قوی شدن ایران در برابر قدرت‌های پوشالی جهان است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد