چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
12:21:43 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استان اصفهان ۵۰ هزار بیمه شده کارگران ساختمانی دارد
استان اصفهان ۵۰ هزار بیمه شده کارگران ساختمانی دارد
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد گورابی  در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه با اجرای قانون جدید بیمه کارگران ساختمانی در استان اصفهان با کاهش ۷۷ میلیارد تومانی منابع تامین اجتماعی رو به رو بودیم، افزود: استان اصفهان دارای ۵۰  هزار بیمه شده کارگر ساختمانی است و از این رو اجرای قانون جدید […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد گورابی  در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه با اجرای قانون جدید بیمه کارگران ساختمانی در استان اصفهان با کاهش ۷۷ میلیارد تومانی منابع تامین اجتماعی رو به رو بودیم، افزود: استان اصفهان دارای ۵۰  هزار بیمه شده کارگر ساختمانی است و از این رو اجرای قانون جدید بر درآمد بیمه تاثیر زیادی داشت.

وی افزود:در ۴ سال گذشته به انداز ۴۰ سال پیشرفت فضای فیزیکی داشته‌ایم و به‌اندازه ۱۰ سال نیز درزمینهٔ تجهیزات پزشکی جلو افتادیم.

در استان اصفهان ۲۴ هزار نفر از بیمه بیکاری استفاده می کنند

گورابی اظهار داشت: در حال حاضر حدود ۲۴ هزار نفر در این استان از مزایای بیمه بیکاری استفاده می‌کنند و این تنها یک نمونه از تعهدات پرداختی سازمان تأمین اجتماعی است.

سازمان تامین اجتماعی

وی ادامه داد: میزان مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از کارفرمایان در سال ۹۵ حدود ۸۸۰ میلیارد تومان بود، درحالی‌که این رقم در شش‌ماهه ابتدای سال ۹۶ به بیش از هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: جمعیت تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی در کشور ۴۱ میلیون و ۷۱۲ هزار نفر است که ۸ درصد از این جمعیت به تعداد ۳ میلیون و ۳۱۴ هزار نفر در استان اصفهان زندگی می‌کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توقیف محموله پارچه قاچاق در شهرضا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد