چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
2:44:52 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استارت‌آپ سازمانی موقت برای رسیدن به مدل کسب‌وکار جدید است
استارت‌آپ سازمانی موقت برای رسیدن به مدل کسب‌وکار جدید است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: استارت‌آپ سازمانی موقت برای رسیدن به مدل کسب‌وکار جدید است، در حقیقت استارت‌آپ مدل خلق ثروت جدید است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در شهرضا، صبح امروزنخستین رویداد استارتآپ حوزه گردشگری شهرضا در تالار شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا برگزار شد.

فرید نعیمی با توجه به تعریف استارتآپ گفت: استارتآپ سازمانی موقت برای رسیدن به مدلکسب و کار جدید بوده ودر حقیقت استارتآپ یک مدل خلق ثروت جدید است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا به بیان خصوصیات این نوع کسب و کار جدید پرداخت و اظهار کرد: استارتآپ یکسری خصوصیاتی دارد که از جمله این آنها ارزشآفرینی است. قرار نیست کاری که دیگران انجام دادهاند ما هم انجام دهیم، در این نوع کسب و کار نوعی پایداری وجود دارد یعنی نباید به صورت فصلی انجام شود. این نوع کسب و کار باید الزاماً مقیاسپذیر باشد.

وی به اهداف این استارتآپ اشاره کرد و افزود: ایجاد تفکر کارآفرینی، شناسایی چالشهای منطقه جغرافیایی شهرستان و برنامهریزی علمی برای رفع چالشها از اهداف این استارتآپ است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضاگفت: ۲۵ ایده به دبیرخانه رویداد ارسال و ۱۶ ایده به مرحله ارائه رسید.

نعیمی تصریح کرد: ایدههایی که امروز مطرح شد، ایدههایی با قابلیت ارزشآفرینی و ایجاد کسب و کار نوپا بود و موفقیت کسب و کارهای استارتآپی با حمایتهای دولت، دانشگاه و سرمایهگذاران میسر است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضابه خصوصیات استارتآپها اشاره کرد و افزود: بهدست آوردن بیشترین تجربه با کمترین هزینه و ارزشآفرینی از خصوصیات استارتآپهاست.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فساد در سیستم اداری کشور اجازه بهبود فضای کسب‌و‌کار را نمی‌دهد/ فعالیت‌های اقتصادی بخش‌های دولتی و خصوصی باید شفاف شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد