دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
2:51:45 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ازدواج در تیران و کرون ۲۰ درصد افزایش یافت
ازدواج در تیران و کرون ۲۰ درصد افزایش یافت
اصفهان- ایرنا- رئیس اداره ثبت احوال تیران و کرون گفت: در سال جاری ازدواج در این شهرستان در مقایسه با سال گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.

اصغررضا زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در مدت ۹ ماهه امسال ۳۴۵ واقعه ازدواج در تیران و کرون ثبت شد که این آمار در مقایسه با سال قبل افزایش داشته است.
وی تاکید کرد : باید همه شرایط را برای ازدواج آسان برای جوانان در کشور و منطقه فراهم کرد تا آنان هیج دغدغه ای در این ارتباط نداشته باشند.
وی بیان کرد: ۸۵۶ کودک امسال در این شهرستان به دنیا آمدند و ۲۴۸ نفر فوت کردند که این آمار در مقایسه با زمان مشابه سال قبل کمتر از پنج درصد کاهش داشته است.
وی ادامه داد: فاطمه، علی، امیرعلی، زهرا، حسین و فاطمه زهرا بیشترین فراوانی نامگذاری را در شهرستان تیران و کرون داشته و مردم منطقه بیشتر اسامی اهل البیت(ع) و اسلامی را برای نام فرزندان خود انتخاب کردند.
رئیس اداره ثبت احوال تیران و کرون با اشاره به ثبت ۵۹ واقعه طلاق خاطرنشان کرد: در گذشته دفترخانه ثبت طلاق در این شهرستان وجود نداشته که آمار واقعی برای مقایسه آن وجود داشته باشد.
بر اساس آمار موجود در هشت ماهه نخست امسال ۵۰ هزار و ۹۱۲ ولادت و ۱۵ هزار و ۵۷۰ فوت و در نیمه ابتدایی سالجاری ۱۶ هزار و ۴۶۶ ازدواج و پنج هزار و ۱۷۴ طلاق در استان اصفهان ثبت شد.
همچنین ۲۶ هزار و ۱۱ ولادت در استان مربوط به پسران و ۲۴ هزار و ۹۰۱ ولادت مربوط به دختران بوده، تولد ۸۳۲ مورد دوقلو و ۳۸ مورد سه قلو، چهار مورد چهار قلو و یک مورد پنج قلو در استان ثبت شده است.
شهرستان تیران و کرون با بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار گرفته است.
/۷۶۰۲۶/۷۱۳۱

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم زد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد