جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
11:48:39 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اردستان کمپ اعتیاد ندارد
اردستان کمپ اعتیاد ندارد
رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: بر اساس آمار ارگان های دیگر بیش از یک هزار و ۷۰۰معتاد در اردستان وجود دارد، اما در مراکز درمانی بهزیستی شهرستان یک هزار و ۱۰۰نفر پرونده اعتیاد دارند. محمدعلی مطلب زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: شهرستان اردستان بیش از ۴۲هزار جمعیت دارد که طبق […]

رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: بر اساس آمار ارگان های دیگر بیش از یک هزار و ۷۰۰معتاد در اردستان وجود دارد، اما در مراکز درمانی بهزیستی شهرستان یک هزار و ۱۰۰نفر پرونده اعتیاد دارند.

محمدعلی مطلب زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: شهرستان اردستان بیش از ۴۲هزار جمعیت دارد که طبق آمارهای دیگر ارگان ها بیش از یک هزار و ۷۰۰معتاد در اردستان وجود دارد، ولی افرادی که در مراکز درمانی بهزیستی پرونده اعتیاد دارند یک هزار و ۱۰۰نفر هستند.

وی با بیان اینکه اردستان تنها یک مرکز مشاوره ترک اعتیاد دارد و تا کنون ۲۱۰پرونده فعال در حوزه اعتیاد را بررسی کرده است، افزود: بیش از ۹ میلیارد ریال از تسهیلات اشتغالزایی نیز به ۵۳ نفر معتاد بهبود یافته تاکنون پرداخت شده است.

رئیس اداره بهزیستی اردستان، نبود کمپ ترک اعتیاد را از مشکلات اساسی شهرستان دانست و ادامه داد: در این زمینه پیگیری هایی انجام شده است و به زودی با دریافت مجوز در مکانی که آماده شده اقداماتی را در این راستا انجام می دهیم.

مطلب زاده گفت: برگزاری کلاس های پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر برای اقشار مختلف جامعه و مهارت های ده‌گانه از جمله فعالیت های اداره بهزیستی اردستان در سال جاری بوده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تحریم‌ها فرصتی برای رونق تولید است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد