یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
10:40:03 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارائه خدمات با کیفیت در گرو هم افزایی شهرداری با پلیس است
ارائه خدمات با کیفیت در گرو هم افزایی شهرداری با پلیس است
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان  افزود:رابطه مستقیمی بین امنیت و رضایت مردم وجود دارد و هرچه بتوانیم رضایت مردم را جلب کنیم ضریب امنیت جامعه بالاتر می رود. وی  با بیان این که اگر بخواهیم استقلال و امنیت کشور حفظ شود و مردم […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان  افزود:رابطه مستقیمی بین امنیت و رضایت مردم وجود دارد و هرچه بتوانیم رضایت مردم را جلب کنیم ضریب امنیت جامعه بالاتر می رود.

وی  با بیان این که اگر بخواهیم استقلال و امنیت کشور حفظ شود و مردم از گزند آفات در امان بمانند باید رضایت مردم را کسب کنیم اذعان داشت: ارائه خدمات با کیفیت به مردم توسط شهرداری در گرو هم افزایی شهرداری با پلیس است.

شهردار اصفهان با اشاره به وجود آسیب ها و مشکلات عدیده اجتماعی که برخی نارضایتی هایی را هم به دنبال داشته است، تصریح کرد: پلیس و شهرداری برای جلب رضایت مردم باید تعاملات خود را افزایش دهند و خدمات بهتری را به مردم ارائه کنند.

وی افزود: تعریف درستی از نظم عمومی وجود ندارد و کتاب خوبی نیز در این باره نوشته نشده، آنهایی که این مقوله را تعریف می کنند بیشتر آن را به پلیس ارتباط می دهند در حالیکه تمام خدماتی که تعطیلی ندارد با نظم عمومی ارتباط دارد.

نوروزی اضافه کرد: وظایف برخی از نهادها بویژه نیروی انتظامی و شهرداری ارائه خدمات عمومی است که نتیجه این وظایف منجر به برقراری نظم عمومی می شود

دو نهاد پلیس و شهرداری در تعریف نظم عمومی پرچمدار هستند

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در این دیدار گفت: دو نهاد پلیس و شهرداری در تعریف نظم عمومی پرچمدار و تعیین کننده هستند و با کمک یکدیگر می توانند خدمات متفاوت تری را به شهروندان ارائه کنند.

خبر جدید  هوای اصفهان در وضعیت سالم است/شاخص کیفی ۵۹

سردار مهدی معصوم بیگی افزود: وظایف شهرداری و نیروی انتظامی به نظم عمومی مرتبط است و به همین دلیل پلیس و شهرداری باید خیلی از کارها را با همکاری و همراهی یکدیگر پیش ببرند.

وی بیان کرد: شهرداری و پلیس دو نهادی است که ارتباط تنگاتنگی با هم دارد و ظرفیت تعامل و هم افزایی بین این دو نهاددر اصفهان بیش از میزان موجود است.

سردار مهدی معصوم بیگی بیان کرد: در همه شهرها و به خصوص کلانشهرها وقتی تعامل خوبی بین پلیس و شهرداری وجود داشته باشد، مردم نیز از این تعاملات بهره مند می شوند و رضایتمندی آنان از ارائه خدمات افزایش می یابد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان از تشکیل سه کارگروه تخصصی پلیس و شهرداری در حوزه های ترافیکی، پشتیبانی انتظامی و فرهنگی – اجتماعی خبر داد و افزود: با تشکیل این کارگروه ها و نشست ماهانه آنها مسائل، مشکلات و گره های به وجود آمده در خدمات رسانی به شهروندان شناسایی و پیگیری لازم نسبت به رفع آنها انجام خواهد شد.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد