دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰
14:36:25 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختتامیه جشنواره بین المللی المصطفی در سالن اهل بیت برگزار می شود
اختتامیه جشنواره بین المللی المصطفی در سالن اهل بیت برگزار می شود
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد حسین رفیعی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: این جشنواره به عنوان یکی از دستاوردهای ناب جامعه المصطفی محسوب میشود که دیپلماسی ناب ایران را در خارج از کشور رقم زده است. وی با اشاره به دستاوردهای جشنواره بین المللی قرآنی و […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد حسین رفیعی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: این جشنواره به عنوان یکی از دستاوردهای ناب جامعه المصطفی محسوب میشود که دیپلماسی ناب ایران را در خارج از کشور رقم زده است.

وی با اشاره به دستاوردهای جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی المصطفی افزود: مهارت آموزی طلاب در این زمینه و شرکت آنها در این جشنواره موجب تعدیل رقابت ها و تنش های مذاهب در کشورهای اسلامی می شود که مصادیق آن را نیز شاهد بودیم.

توانمندسازی طلاب برای ما ارزشمند است

مدیرکل دفتر امور حوزه قرآن و حدیث جامعه المصطفی با بیان اینکه توانمندسازی طلاب برای ما ارزشمند است، تاکید کرد: این جشنواره المپیاد جامع علمی مهارتی است که فعالیت های یک ساله جامعه المصطفی در حوزه قرآن و حدیث بر مدار آن می چرخد.

وی اضافه کرد: امسال بیست و سومین دوره جشنواره بین المللی قرانی و حدیثی المصطفی با شرکت ۷۲ کشور جهان برگزار می شود که همه طلاب در تمام مقاطع تحصیلی در حوزه خواهران و برادران حضور دارند.

رفیعی با اشاره به اینکه این جشنواره در ۲۰ کشور برگزار شده و ۲۰ مورد در آستانه برگزاری است، تاکید کرد: جشنواره دو بخش مهارتی و معارفی در مقاطع مختلف را شامل می شود.

وی اضافه کرد: مجموع شرکت کنندگان در داخل کشور شش هزار نفر و از خارج پنج هزار نفر است که تا پایان به دو برابر یا اندکی بیشتر نیز می رسد.

برگزاری اختتامیه جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی المصطفی با حضور ۷۰ کشور

مدیرکل دفتر امور حوزه قرآن و حدیث جامعه المصطفی ابراز داشت: اختتامیه بخش مهارتی این جشنوار در شهر اصفهان ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در سالن اهل بیت اصفهان با حضور ۷۰ نفر از کشورهای مختلف برگزار می شود.

خبر جدید  رفع تصرف از زمین های ملی تیران و کرون

وی اضافه کرد: همزمان با مراسم اختتامیه که روز پنج شنبه ۲۶ بهمنما از ساعت ۹ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه در سالن اهل بیت برگزار میشود از شخصیت قرآنی و حدیثی آیت الله مظاهری تجلیل خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد