جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
18:49:53 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احیا کشاورزی شرق اصفهان در انتظار ۳۰۰ میلیارد تومان
احیا کشاورزی شرق اصفهان در انتظار ۳۰۰ میلیارد تومان
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان از تصویب طرحی در شورای برنامه ریزی استان خبر داد که به موجب آن کشاورزی در شرق اصفهان احیا خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایسنا، «محسن کریمیان» در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: ۱۷۶ میلیون متر مکعب پساب تا این ساعت […]

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان از تصویب طرحی در شورای برنامه ریزی استان خبر داد که به موجب آن کشاورزی در شرق اصفهان احیا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، «محسن کریمیان» در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: ۱۷۶ میلیون متر مکعب پساب تا این ساعت از ۲۳ تصفیه‌خانه استان خارج می‌شود که نیمی از آن را صنعت استفاده می‌کند و نیم دیگر قانونی یا غیر قانونی به شهرداری‌ها، برخی افراد و کشاورزان واگذار شده است و بخشی از آن نیز رها شده است.

وی با اشاره به طرح تلفیقی جمع‌آوری پساب‌های تصفیه‌خانه‌های جنوب، شرق و شمال در سد آبشار و تصویب آن در شورای برنامه‌ریزی استان، ادامه داد: این طرح حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون مترمکعب آب را برای کشاورزی شرق فراهم می‌کند که با احتساب سد رودشتین می‌توانیم یک آب دائمی برای شرق داشته باشیم، اما این طرح چیزی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان به موضوع کشاورزی غرب استان وارد شد و گفت: برای غرب نیز گزینه تلفیقی پساب را با سد چم آسمان در نظر گرفته ایم تا کشاورزان مابین سد چم آسمان و نکو آباد نیز همانند دیگر کشاورزان استان آب داشته باشند. در استفاده از پساب برای کشاورزی همه ملاحظات زیست محیطی و بهداشتی رعایت خواهد شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  كشف محموله 238 كيلويی ترياك جاسازی شده در پژو 405

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد