سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
1:22:15 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احکام خاص برای سپاهان است
احکام خاص برای سپاهان است
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: حکمی که برای باشگاه سپاهان صادر شده است، بسیار سنگین است و باشگاه به این حکم معترض است و نمی‌دانم چرا برای باشگاه سپاهان احکام خاص صادر می‌شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: حکمی که برای باشگاه سپاهان صادر شده است، بسیار سنگین است و باشگاه به این حکم معترض است و نمی‌دانم چرا برای باشگاه سپاهان احکام خاص صادر می‌شود.
مسعود تابش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه اصفهان، در رابطه با آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان، اظهارکرد: یک اردو درکیش مد نظر کادر فنی است که از ۲۵ دی ماه بازیکنان به این اردو خواهند رفت تا خود را برای ادامه در رقابت‌های لیگ برتر آماده کنند. فکر نمی‌کنم که اردوی خارج از کشور داشته باشیم.
وی در رابطه با اینکه برخی از هوادارن سپاهان معتقد هستند که سپاهان در مسئلهٔ جذب بازیکن از رقبایش عقب افتاده است، گفت: سپاهان مثل برخی از تیم‌ها نیست که بخواهد بمب بترکاند و قبل از به نتیجه رسیدن با یک بازیکن، اسم آن را مطرح کند. جذب یک بازیکن با کیفیت مثل خریدن یک کیلو لوبیا نیست و باید بانظر کادر فنی و احتیاط لازم مذاکره کنیم. در حال حاضر هم با چند بازیکن خوب در حال مذاکره هستیم و فکر نمی‌کنم که از دیگر تیم‌های بالانشین جدول عقب افتاده باشیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: باشگاه یک بازیکن را از گذشته تا به امروز مد نظر داشت که جذب کند، اما با نظر کادر فنی تصمیم گرفته شد که دیگر این مساله را پیگیری نکنیم. سرمربی و کادر فنی گزینه‌های مناسب و مورد نیاز را در اختیار باشگاه قرار داده‌اند که در آینده نزدیک اخبار جذب این بازیکنان منعکس خواهد شد.
تابش در رابطه با حکم کمیته انظباطی که سپاهان بر اساس آن به پرداخت جریمه و محرومیت یک جلسه‌ای از تماشاگر محکوم شده است، افزود: حکمی که برای باشگاه سپاهان صادر شده است، بسیار سنگین است و باشگاه به این حکم معترض است که این اعتراض را به کمیته انظباطی خواهیم فرستاد. نمی‌دانم چرا برای باشگاه سپاهان احکام خاص صادر می‌شود. به این حکم صادر شده از سوی کمیته انظباطی معترض هستیم و امیدوارم در رابطه با این حکم تجدید نظر شود.
وی با اشاره به اینکه در سال ۸۶ سپاهان به گونه‌ای محکوم شد که تا به حال هیچ تیمی به این شکل محکوم نشده است، خاطرنشان کرد: در آن سال سپاهان در جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر بازی می‌کرد و سپاهان بر اساس آن حکم ۳ ماه از حمایت تماشاگران محروم شد و همچنین کسر ۵ امتیاز محکوم شد که در پایان با افتخار و سربلند سپاهان نایب قهرمانی لیگ را به دست آورد.
مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: شیشه اتوبوس تیم حریف بیرون از شهر اصفهان شکسته شده است و معلوم نیست چه شخصی این کار را انجام داده است. آیا فردی که شیشه را شکسته رهگذر بوده یا هوادار سپاهان بوده است؟ هیچ کدام از این مسائل مشخص نیست و نمی‌دانم چرا باید باشگاه سپاهان ۹ میلیون تومان بابت این مسئله جریمه بشود.
به گزارش ایسنا؛ تیم سپاهان اصفهان به دلیل تخلف تماشاگرانش در بازی مقابل پرسپولیس یک جلسه از حضور تماشاگرانش در مسابقات خانگی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و همچنین سپاهان به علت ورود خسارت به اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس باید مبلغ ۸۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال در حق باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. کدخبرنگار: ۱۳۰۲۶

خبر جدید  جشنواره فیلم کودک و نوجوان مأموریت تولید فیلم ندارد

انتهای پیام
منبع :: http://isfahan.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد