چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
0:26:57 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح “کارگزار همراه” در شهرضا
اجرای طرح “کارگزار همراه” در شهرضا
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، نجف قلی عالی‌پور شامگاه شنبه در مراسم رونمایی از نخستین اتوماسیون ثبت غیرحضوری درخواست تعویض دفترچه بیمه درمان کشور، اظهار کرد: مزیت‌های اجرای این طرح در آینده نزدیک، در شهرهای بزرگی همچون اصفهان و تهران بیشتر مشخص خواهد شد. وی در تشریح این طرح، گفت: در حال حاضر بیمه‌شدگان […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، نجف قلی عالی‌پور شامگاه شنبه در مراسم رونمایی از نخستین اتوماسیون ثبت غیرحضوری درخواست تعویض دفترچه بیمه درمان کشور، اظهار کرد: مزیت‌های اجرای این طرح در آینده نزدیک، در شهرهای بزرگی همچون اصفهان و تهران بیشتر مشخص خواهد شد.

وی در تشریح این طرح، گفت: در حال حاضر بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی، باید برای تعویض دفترچه درمانی خود به یکی از شعب کارپردازی مراجعه و پس از مدت زمانی انتظار، دفترچه خود را تحویل بگیرند.

رییس بیمه تأمین اجتماعی شهرضا اضافه کرد: «شرکت پرداز کارا» اتوماسیونی را طراحی کرده است که بیمه‌شدگان با نصب آن بر روی گوشی همراه خود می‌توانند درخواست خود را ثبت و پس از دریافت پاسخ شعبه کارپردازی، برای وصول دفترچه مرجعه کنند.

عالی‌پور ادامه داد: استفاده از «کارپرداز همراه» تعداد مسافرت‌های درون شهری را کاهش داده و باتوجه به اینکه امکان ارتقاء توانمندی‌های آن نیز وجود دارد، در آینده می‌توان از آن برای ارایه سایر خدمات از راه دور بیمه‌ای نیز، استفاده کرد.

وی با بیان اینکه شهرستان شهرضا موقعیت جغرافیایی مناسبی برای اجرای پایلوت این طرح دارد، گفت: موقعیت بین‌راهی شهرضا و نیز مهاجرپذیر بودن آن باعث شده تا شمار بسیاری از افراد این شهرستان را به عنوان محل کار و سکونت خود انتخاب کنند، بنابراین مراجعات به شعب کارپردازی بیمه در آن نیز، بیشتر از مناطق اطراف است.

رییس بیمه تأمین اجتماعی شهرضا تصریح کرد: این طرح به صورت آزمایشی در شعبه ۹۸ کارپردازی بیمه تأمین اجتماعی شهرضا و پس از آن در کارگزاری شماره ۶۷ شعبه یک اصفهان و کارگزاری شهرستان خمینی‌شهر و در مرحله بعدی، در سراسر کشور اجرا می‌شود.

خبر جدید  تسهیلات بانکی و حمل و نقل گران، معضل اصلی صادرات به عراق

 عالی‌پور با بیان اینکه یکی از اصول اقتصادمقاومتی واگذاری امور به بخش خصوصی و حمایت از آن است، اظهار کرد: سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم نیز، مورد حمایت قرار گرفته، بر همین اساس است.

عبدالرسول آقاهادی، معاون بیمه‌ای اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان نیز با اشاره به آغاز اجرای طرح کارگزار همراه در شهرضا، گفت: سیاست‌های سازمان تأمین اجتماعی، در راستای ارایه بهترین خدمات به بیمه‌شدگان است، اما این اقدام باید به ساده‌ترین شکل و باسرعت انجام شود.

وی تصریح کرد: ارایه خدمات غیرحضوری بیمه‌ای تاکنون از سوی بیمه‌شدگان با استقبال مواجه شده و از این پس با طرح‌هایی همچون کارپرداز همراه، توسعه می‌یابد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد