سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
10:22:26 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح بیابان زدایی در شرق اصفهان و برخوار
اجرای طرح بیابان زدایی در شرق اصفهان و برخوار
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محسن دانشور بیان کرد: با اجرای طرح بیابان زدایی به همت جهادگران بسیج سازندگی  ۲۰۰ هکتار از زمین های کانون بحران فرسایش بادی منطقه فساران در شرق اصفهان و ۱۰۰ هکتار از زمین های بیابانی حبیب آباد برخوار نهال کاری شد. کاشت حدود ۴۰ هزار اصله نهال در سال […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محسن دانشور بیان کرد: با اجرای طرح بیابان زدایی به همت جهادگران بسیج سازندگی  ۲۰۰ هکتار از زمین های کانون بحران فرسایش بادی منطقه فساران در شرق اصفهان و ۱۰۰ هکتار از زمین های بیابانی حبیب آباد برخوار نهال کاری شد.

کاشت حدود ۴۰ هزار اصله نهال در سال ۹۶

محسن دانشور هزینه اجرای این طرح را برای جلوگیری از فرسایش باد ۱۰ میلیارد ریال بیان کرد و افزود: در این بیابان ها حدود ۴۰ هزار اصله نهال های تاغ، قره داغ و آتری پلکس از گیاهان مقاوم به کم آبی کاشته شده و آبیاری این نهال ها ازطریق کانال است.

بیابان زدایی

مسوول مدیریت کشاورزی و منابع طبیعی بسیج سازندگی استان اصفهان هدف از طرح جنگل کاری را مهار ریزگردها و جلوگیری از فرسایش بادی برشمرد و گفت: پارسال هم با چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه در ۴۵۰ هکتار از بیابان های سگزی و برخوار با آبیاری پساب نهال های تاغ، قره داغ و گز کاشته شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  انتشار کتاب رهبری در سازمان از منظر نهج البلاغه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد