یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
10:47:55 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح برخورد با حاملان سلاح سرد در اصفهان
اجرای طرح برخورد با حاملان سلاح سرد در اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی اظهار داشت: به دنبال تصویب قانون ممنوعیت حمل سلاح سرد در مجلس شورای اسلامی به تمام کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی شهرستان اصفهان ابلاغ کردیم تا با کسانی که با خود هرگونه سلاح سرد شامل قمه و قداره و چاقوهای نامتعارف حمل می‌کنند برخورد قانونی انجام داده  […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی اظهار داشت: به دنبال تصویب قانون ممنوعیت حمل سلاح سرد در مجلس شورای اسلامی به تمام کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی شهرستان اصفهان ابلاغ کردیم تا با کسانی که با خود هرگونه سلاح سرد شامل قمه و قداره و چاقوهای نامتعارف حمل می‌کنند برخورد قانونی انجام داده  و آنها را به مراجع قضائی معرفی کنند.

وی از اجرای طرح برخورد با حاملان سلاح سرد در هفته اول اسفند ماه خبر داد و افزود: در این طرح که با هماهنگی و دستور دادستانی انجام گرفت، تعدادی از حاملان سلاح سرد دستگیر و سلاح‌هایی شامل قمه، قداره و چاقوهای نامتعارف و … آنها نیز کشف شد.

اجرای طرح برخورد با حاملان سلاح سرد در تمام کلانتری های اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای روزانه طرح مذکور توسط تمام کلانتری‌ها خبر داد و گفت: این موضوع به صورت جدی در دستور کار تمام کلانتری‌ها قرار دارد و به همه آنها ابلاغ شده که هر کجا که مردم نگرانی داشته باشند و گزارشی را به صورت حضوری یا از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کردند بلافاصله ماموران وارد عمل شوند و با افراد شرور برخورد قانونی صورت دهند.

طرح برخورد با حملان سلاح سرد

وی با بیان اینکه تمام افراد سابقه‌دار در زمینه حمل سلاح سرد و شرارت تحت کنترل و زیر ذره بین کلانتری‌ها قرار دارند، افزود: پلیس برهم زدن امنیت و آرامش توسط عده‌ای شرور را هرگز بر نمی‌تابد و با تمام قدرت و توان خود در برابر آنها خواهد ایستاد.

سرهنگ یاردوستی با اشاره به نگرانی پلیس پیرامون حمل سلاح سرد توسط جوانان اظهار داشت: متاسفانه بیشتر دستگیر شدگان در طرح پلیس اصفهان افراد جوان بین ۱۶ تا ۲۷ سال هستند که در این رابطه به خانواده‌ها هشدار می‌دهیم بیشتر مراقب فرزندان‌شان باشند.

خبر جدید  مشکل باغداران تیران وکرونی در آبیای درختان

وی بیان کرد: پدیده حمل سلاح سرد توسط نوجوانان یک ناهنجاری اجتماعی است که هم خانواده‌ها و هم اولیای مدارس و هم نهادهای فرهنگی و رسانه‌ها باید در این زمینه ورود پیدا کرده و به امنیت جامعه کمک کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: وقتی نوجوان یا جوانی چاقویی را با خود حمل می‌کند و از طرفی هم با دوستان ناباب همراه می‌شود ممکن است ناخودآگاه با فردی درگیر شده و با قتلی ناخواسته روبه‌رو شود که لازم است خانواده‌ها در این مورد مراقبت اعمال و رفتار فرزندانشان باشند و آنها را نسبت به عواقب قانونی و پیامدهای دیگر حمل سلاح سرد آگاه کنند.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد