دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
1:50:26 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمار مصدومین تیران و کرون ۲۵درصد افزایش یافت
آمار مصدومین تیران و کرون ۲۵درصد افزایش یافت
اصفهان- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان تیران و کرون گفت: جمعیت مصدومین حوادث این شهرستان در ۹ ماهه امسال در مقایسه با زمان مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش یافته است.

حمیدرضا میرزاییان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر از این شهرستان در حوادث ترافیکی، سقوط، سوختگی، اقدام به خودکشی و مسمومیت ها مصدوم و به بیمارستان ها اعزام شده اند.
وی بیان کرد: ۲۷ درصد از آمار مصدومین مربوط به خانم ها و بقیه از میان آقایان بوده اند و بیشترین علت مصدومین حوادث ترافیکی ناشی از خودروسواران و موتورسواران بوده است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان تیران و کرون با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان یادآورشد: این منطقه در سال های اخیر به دلیل وقوع تصادفات در جاده های برون شهری رتبه اول تا پنجم آمار مصدومین حوادث ترافیکی را در بین شهرستان های دیگر استان داشته است.
وی رفع چالش های حوزه راهداری، ارتقای فرهنگ ترافیک و افزایش نظارت های پلیس را در کاهش حوادث مهم خواند و اظهارداشت: سرعت غیرمجاز، بی توجهی به جلو و تخلفات رانندگی مهمترین عوامل تصادفات از سوی پلیس اعلام شده است.
میرزاییان با اشاره به اینکه افزایش ایمنی ترافیک در کارگروه سلامت، جامعه ایمن و مجمع سلامت شهرستان مورد توجه و دارای اولویت است، گفت: برنامه ریزی برای ارتقای فرهنگ ترافیک با مشارکت سازمان های مردم نهاد و ادارات و نهادهای متخصص در این حوزه آغاز شده که هماهنگ با بهسازی نقاط پر تصادف فرهنگ ترافیک افزایش پیدا کند.
فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون، واژگونی خودور را بیشترین سوانح رانندگی اتفاق افتاده در جاده های این منطقه اعلام کرد و گفت: تصادفات در حوزه شهری این منطقه کاهش داشته اما در جاده ها در مقاطع مختلف زمانی متفاوت بود که آمار آن در اختیار پلیس راه نجف آباد – اصفهان است.
از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه ۱۵۳هزار و ۴۲ ماموریت اورژانس پیش بیمارستانی در استان انجام شد که از این تعداد ۴۸ هزار و ۱۵۵ ماموریت مربوط به تصادفات بوده است.
تیران وکرون با جمعیت بیش از ۷۲ هزار نفر و فاصله ۴۵ کیلومتری اصفهان و موقعیت جغرافیایی بین دو استان و شهرستان های غرب اصفهان دارای ۷۳۵ کیلومتر راه همسنگ است که ۱۱درصد حجم ترددهای استان اصفهان در این جاده ها انجام می شود.
۷۱۳۱/۶۰۲۶/

خبر جدید  برخی از تخلف ها را می توان با تذکر حل کرد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد