یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
11:48:42 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آمادگی شهرداری برای کمک به ساماندهی کویر مرنجاب
آمادگی شهرداری برای کمک به ساماندهی کویر مرنجاب
عضو شورای شهر آران و بیدگل گفت: برای همراهی و کمک به امر گردشگری شهرداری آماده کمک و خدمت‌رسانی به کویر مرنجاب است.

عضو شورای شهر آران و بیدگل گفت: برای همراهی و کمک به امر گردشگری شهرداری آماده کمک و خدمت‌رسانی به کویر مرنجاب است.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، محمد یوسفیان شامگاه (جمعه) در سالن جلسات شورای شهر آران و بیدگل در جلسه “راهکارهای رشد گردشگری در کویر”، اظهار کرد: به دلیل مشکلات عدیده‌ای که در مسیر رشد و توسعه گردشگری شهرستان به خصوص در حوزه کویر مرنجاب وجود دارد حاضریم برای رشد گردشگری کارهای اساسی انجام دهیم.

وی افزود: با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم می‌توانیم در حد توان زیرساخت‌ها را برای حضور سرمایه‌گذار آماده کنیم، هم اکنون جاذبه‌ای برای سرمایه‌گذار برای کار در کویر مرنجاب وجود ندارد و باید لااقل زیرساخت‌ها را آماده کرد.

عضو شورای شهر آران و بیدگل، تصریح کرد: در این کویر همه گونه ظرفیت طبیعی برای جذب گردشگر داریم، ولی چیزی که بیشتر به چشم می‌آید کم‌کاری‌های انسانی و مدیریت واحد در حوزه گردشگری مرنجاب است، شهرداری با داشتن یک سری امکانات می‌تواند بدون توقع و چشم داشت به رشد و توسعه گردشگری در حوزه کویر کمک کند، فقط باید یک نقشه راه اصولی و عملی ترسیم شود تا به نفع گردشگر و شهر باشد.

یوسفیان گفت: با کمک دوستان و همکاران در آن سال‌ها که شهرکی نبود و فقط چند کارخانه فعالیت می‌کرد زیرساخت‌ها و کارهای جاده و آسفالت را برای درازمدت پیش‌بینی کردیم و چنین شد که الآن یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های صنعتی فرش در استان و کشور را داریم و سرمایه‌گذار از بیرون شهر و استان اینجا آمده و سرمایه‌گذاری کرده است.

خبر جدید  جدیدترین فتنه علیه انقلاب اسلامی فتنه اقتصادی است

وی ادامه داد: با خدماتی که شهرداری می‌تواند انجام دهد شک نکنید شاهد حضور انبوه سرمایه‌گذاران خواهیم بود و باید زمینه را برای حضور سرمایه‌گذار آماده کنیم، کارها را به بخش خصوصی واگذار کنیم تا افراد دلسوز و متخصص به حوزه گردشگری و کویر مرنجاب وارد شوند.

عضو شورای شهر آران و بیدگل، گفت: تجربه نشان داده که بخش خصوصی توانایی کار را دارد و می‌تواند ضعف‌های دولتی‌ها را پوشش دهد، باید به بخش خصوصی کمک کنیم تا با جان و دل کار کند، مطمئن باشید حضور افرادی از بخش خصوصی که توان مالی و مدیریتی بالا دارند به رشد و توسعه بیشتر گردشگری کویر مرنجاب کمک خواهد کرد.
کد خبرنگار: ۱۳۰۹۴

انتهای پیام
منبع :: http://isfahan.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد