دوشنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۹
11:16:52 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی در اصفهان
آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی در اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسین صفاری بیان کرد: در طرح بسیج سلامت نوروزی در اصفهان ۷۰ گروه بهداشتی ثابت و سیار در قالب گروه کارشناسان بهداشت محیط با بازدید از مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی، بر سلامت عرضه مواد غذایی نظارت می کنند. وی افزود: ۶۲ هزار مرکز تهیه وتوزیع و […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسین صفاری بیان کرد: در طرح بسیج سلامت نوروزی در اصفهان ۷۰ گروه بهداشتی ثابت و سیار در قالب گروه کارشناسان بهداشت محیط با بازدید از مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی، بر سلامت عرضه مواد غذایی نظارت می کنند.

وی افزود: ۶۲ هزار مرکز تهیه وتوزیع و فروش مواد غذایی در استان اصفهان فعالیت می کنند ، که بیشترین نظارت کارشناسان بهداشت محیط تا پایان تعطیلات نوروزی برنحوه عملکرد بهداشتی حدود ۱۸ هزار واحد آن مراکز حساس شامل رستوران، اماکن طبخ غذا بین راهی و مراکز تهیه و عرضه شیرینی وآجی و طباخی است.

طرح بسیج سلامت نوروز

تامین سلامت مسافران نوروزی در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی

مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان تامین سلامت مسافران نوروزی در استفاده از مواد غذایی بهداشتی را مهمترین هدف اجرای این طرح دانست و گفت: در طرح نوروزی ۹۶ ، بیش از ۱۵ تن موادغذایی غیر بهداشتی و تاریخ گذشته از مراکز تهیه وتوزیع و عرضه مواد غذایی و رستوران ها در استان اصفهان کشف و معدوم شد و متصدیان  ۷۱۰  واحد متخلف هم به مراجع قانونی معرفی شدند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  كشف بيش از 38 كيلو گرم تریاک در نائین

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد