شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
10:22:08 - جمعه 5 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آشوبگری‌های اخیر در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است
آشوبگری‌های اخیر در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است
امام جمعه اصفهان گفت: اتفاقات وحشیانه‌ در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است. شعار سال: آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار مدیرکل زندان‌های استان اصفهان و معاونان با بیان اینکه درآمیخته شدن حق و باطل فتنه شیطان است، اظهار داشت: در فتنه‌ها، شیطان بر اولیاء خود یعنی کسانی که زمینه انحراف از […]

امام جمعه اصفهان گفت: اتفاقات وحشیانه‌ در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است.

شعار سال: آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار مدیرکل زندان‌های استان اصفهان و معاونان با بیان اینکه درآمیخته شدن حق و باطل فتنه شیطان است، اظهار داشت: در فتنه‌ها، شیطان بر اولیاء خود یعنی کسانی که زمینه انحراف از مسیر الهی دارند، مسلط می‌شود به همین دلیل در فتنه‌ها افرادی که مشکلات اقتصادی داشته زمینه فریب خوردن از تحریکات دشمن را دارند.

وی با بیان اینکه چند روز اخیر اتفاقات وحشیانه‌ای در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است، افزود: امروز برخی از واقعیت‌های جامعه با موجی از شایعات همراه شده و با تأثیرگذاری فضای مجازی برخی از اقدامات وحشیانه و ظالمانه از برخی افراد سر می‌زند که سبب تخریب اموال عمومی و خصوصی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران، با تمام توان بر اقتصاد کشور می‌تازند تا به کشور آسیب بزنند در این راستا باید گفت در صورت اجرای اقتصاد مقاومتی، تحریم‌ها روی اقتصاد کشور تأثیر ندارد.

وی با تقدیر از فعالیت خیران و مؤسسات خیریه در راستای آزادی زندانیان مالی، تاکید کرد: در صورتی که قانون بازدارندگی لازم را برای جلوگیری از افزایش تعداد معتادان ندارد می‌توان به مجلس شورای اسلامی و یا سایر مراجع قانونی، پیشنهاد داد که معتادان از مواهب اجتماعی محروم شوند تا روند افزایش تعداد معتادان کاهش یابد.

۳۷ درصد از زندانیان به دلیل جرائم مالی در زندان هستند

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات این اداره‌کل اظهار داشت: متأسفانه عده‌ای از زندانیان به دلیل جرم‌های کوچک به زندان می‌افتند و این روند برای جامعه قبح زندان را می‌شکند.

خبر جدید  ‌مادر شهید احمد مختاریان درگذشت

اسدالله گرجی‌زاده با بیان اینکه موادمخدر و سرقت بیشترین علت زندانی‌شدن زندانیان در استان به شمار می‌رود، افزود: از سال گذشته تا کنون، مجموع زندانیان استان اصفهان روند افزایشی داشته است که این روند مناسب نیست.

وی با بیان اینکه ۳۷ درصد از زندانیان به دلیل جرائم مالی در بند هستند، گفت: با کمک خیران از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۰۰ نفر از زندانیان جرائم مالی آزاد شدند، همچنین حدود ۲ هزار نفر از خانواده زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان هستند.

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان با اشاره به فعالیت تبلیغی ۴۵ روحانی در زندان‌های استان اصفهان بیان کرد: ایجاد کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای برای آموزش زندانیان، برگزاری کارگاه‌های کاهش آسیب و جلوگیری از فساد برای خانواده‌های آن‌ها، تربیت ۲ هزار و ۴۰۰ زندانی حافظ قرآن کریم، تجهیز کتابخانه‌ها به کتاب‌های جدید و تحصیل بیش از یک هزار زندانی از جمله اقداماتی است که از ابتدای سال تاکنون انجام شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۱۴دی ۹۶، کدمطلب:۴۱۹۰۹۵۳، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد