یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰
16:11:55 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آجر و سرامیک در یزد با آب آشامیدنی ساخته نشود
آجر و سرامیک در یزد با آب آشامیدنی ساخته نشود
موسس دانشگاه گلوبال کالیفرنیا با بیان اینکه کسی که قرار است مدیر شود، ابتدا باید اخلاق اجتماعی و سپس اخلاق حرفه ای را طی کند، گفت: اگر اخلاق را مورد توجه قرار دهیم رضایت از فضا برای افراد افزایش می یابد، اما تا به امروز نتوانسته ایم اخلاق اسلامی را در محیط کار پیاده کنیم. […]

موسس دانشگاه گلوبال کالیفرنیا با بیان اینکه کسی که قرار است مدیر شود، ابتدا باید اخلاق اجتماعی و سپس اخلاق حرفه ای را طی کند، گفت: اگر اخلاق را مورد توجه قرار دهیم رضایت از فضا برای افراد افزایش می یابد، اما تا به امروز نتوانسته ایم اخلاق اسلامی را در محیط کار پیاده کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، مصطفی صالحی صبح امروز- سه شنبه- در اولین جلاس ملی چهره های ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور که در دانشگاه اصفهان برگزار شد، با بیان اینکه ما ایرانی ها انشای خوبی داریم، اما در املا ضعیف هستیم، اظهار کرد: اگر بگویند در مورد کارآفرینی سخن بگویید می توانیم، اما نمی توانیم در این مورد بنویسیم.

موسس دانشگاه گلوبال کالیفرنیا افزود: هنوز نتوانسته ایم پیوند عمیقی بین تئوری های علوم انسانی و طرح های عملیاتی برقرار کنیم البته جهش های زیادی در عرصه تولید علم و مقاله داشته ایم، سال ۱۳۸۷ پیشنهاد تشکیل نظام مهندسی صنعت را مطرح کردم، اما این طرح هنوز در شور مانده است.

وی همچنین افزود: در این راستا طرحی را به دولت دادم تا  سهام ۲۰ کارخانه به جوانان با انگیزه واگذار شود، اما عملی نشده است.

موسس دانشگاه گلوبال کالیفرنیا با تاکید بر اینکه کسی که قرار است مدیر شود، ابتدا باید اخلاق اجتماعی و سپس اخلاق حرفه ای را طی کند، اظهار کرد: اگر اخلاق را مورد توجه قرار دهیم رضایت از فضا برای افراد افزایش می یابد، اما تا به امروز نتوانسته ایم اخلاق اسلامی را در محیط کار پیاده کنیم.

عضو هیئت علمی دانشگاه علم و هنر یزد با تاکید بر اخلاق مداری در کار، تصریح کرد: با وجودی که یزدی هستم، به تولید سرامیک، آجر، خیار و … در یزد با آب آشامیدنی با EC200 اعتراض کردم، اما هیچ کس به غیر از جمالی نژاد، شهردار فعلی یزد صحبت مرا قبول نکرد.

خبر جدید  بهترین های دوچرخه سواری در اصفهان

وی با تاکید بر ضرورت آینده نگری در مدیریت، گفت: متاسفانه تنها دورنگری ما ۱۰ ساله است، در حالی که برنامه ریزی کمتر از ۱۰۰ سال در کشور، منجر به عدم توفیق است، چرا که علوم لحظه به لحظه رشد می کنند.

مدیر مجموعه پرستیژلند نیز در این اجلاس با بیان اینکه کارآفرینی یک هنر است و نیازی نیست تمام افراد کارآفرین باشند، اظهار کرد: متاسفانه باور این موضوع که نمی توان کنار کارآفرینان باشیم جوانان را دچار افسردگی کرده است.

مسعود صرامی با تاکید بر اینکه باید در کارآفرینی به دیگران مهر و محبت کنیم، گفت: اگر برای منافع خود کارآفرینی کنیم تنها خودمان راضی خواهیم بود، باید از این تفکر که همه باید کارآفرین باشیم دوری کنیم و در کنار کارآفرینان قرار گیریم تا با بهره گیری از ثروت و موقعیت آنها، خلاقیت خود را پرورش دهیم.

 وی با بیان اینکه ایران در سال ۱۴۰۰ مشکلات زیادی خواهد داشت، تصریح کرد: باید تا قبل از این سال به معضل سرطان توجه ویژه ای داشته باشیم، چرا که اصفهان در این خصوص دچار مشکلات فراوانی خواهد شد.

مدیر مجموعه پرستیژلند به فعالیت مهرعلیزاده استاندار اصفهان اشاره کرد و گفت: مهرعلیزاده با آمدنش به اصفهان، مهر و انگیزه را در بین کارآفرینان زنده کرد، اصفهان طی ۱۲ سال گذشته تصمیمات اشتباهی برای شهر گرفتند، اما به طور قطع با حضور استاندار جدید، کارهای جدیدی را در این استان آغاز می کنیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد